Obserwuj w Google News

Cezary Żak o kontynuacji „Rancza”. Co z filmem „Ranczo. Zemsta wiedźm”?

2 min. czytania
06.12.2022 10:12
Zareaguj Reakcja

Cezary Żak gościł niedawno w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Aktor wypowiedział się o planach kontynuacji „Rancza”. Czy fani doczekają się zapowiadanego filmu?

cezary-żak-o-kontynuacji-rancza
fot. Tomasz Urbanek/East News

Cezary Żak wcielał się w „ Ranczu” w postaci bliźniaków - Piotra i Pawła. Zarówno ksiądz, jak i wójt przeszli długą drogę, awansując na stanowiska biskupa i rozpoznawalnego polityka, a ostatecznie prezydenta Polski. Fani do tej pory czekają na kontynuację uwielbianego serialu. Co o planach powrotu „Rancza” sądzi Cezary Żak?

Redakcja poleca

„Ranczo. Zemsta Wiedźm”. Fani serialu ponownie zobaczą ulubionych bohaterów?

W podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego aktor został zapytany o powrót „Rancza” na duże ekrany. Jak Żak ocenia scenariusz nowego filmu?

Niejednokrotnie mówiłem, że według mnie jest on nieco gorszy od tego pierwszego filmu fabularnego „Ranczo. Wilkowyje”. Na pewno nie doskoczymy do poziomu „Rancza” 10-sezonowego. Uważam, że należy skończyć tę historię

- powiedział serialowy ksiądz i wójt.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Aktor zauważył, że serial wciąż ma wierne grono fanów, którzy oglądają go do dzisiaj i cytują całe fragmenty scen. „Ranczo” na stałe zapisało się w świadomości Polaków i przeszło do historii telewizji.

Powiedzieliśmy prawdopodobnie dużo mądrych rzeczy o Polsce, to też słyszę. I tyle. Uważam, że nie należy tego kontynuować. Gdyby Andrzej żył, bo Andrzej Grembowicz nie żyje już od kilku lat, to nawet nie wiem, czy on by miał o czym dziś pisać

- podsumował Żak, który ma nadzieję, że nie dojdzie do prób wskrzeszenia serialu.

Zobacz także: "Ranczo. Zemsta wiedźm". Co z postacią Królikowskiego?

Plany kontynuacji „Rancza” miała też pokrzyżować śmierć Pawła Królikowskiego wcielającego się w jedną z głównych ról w produkcji TVP. Wydaje się, że bez serialowego Kusego powrót „Rancza” wydaje się niemożliwy. Wcześniej plotkowano natomiast o dwóch projektach „osnutych” wokół „Rancza” – miniserialu i wspomnianym już filmie fabularnym „Ranczo. Zemsta Wiedźm”. Czyżby produkcje miały nie dojść do skutku?