Obserwuj w Google News

Gra alkoholowa Moniki Richardson. Policzyła, ile razy „Tusk” padł w Wiadomościach TVP

2 min. czytania
24.11.2022 11:29
Zareaguj Reakcja

Monika Richardson złożyła życzenia z okazji 70-lecia Telewizji Polskiej i wbiła szpilę byłemu pracodawcy. Przyznała, że udało jej się ostatnio obejrzeć „Wiadomości” TVP. Gwiazda podzieliła się też z fanami propozycją gry alkoholowej.

richardson-policzyła-ile-razy-tusk-padł-w-wiadomosciach-tvp
fot. Pawel Wodzynski/East News

Monika Richardson po jej zwolnieniu z Telewizji Polskiej otwarcie krytykuje byłego pracodawcę. Swego czasu zdecydowała się na mocny komentarz i uderzyła w byłego prezesa TVP.

Pozdrawiam Jacka Kurskiego i całą jego ekipę. Niech go piekło pochłonie

- powiedziała z uśmiechem na ustach w rozmowie z dziennikarzem Pomponika, za co później „przepraszała”, udając, że się przejęzyczyła.

Mimo zmiany na najwyższym stanowisku w Telewizji Publicznej dziennikarka nie przestaje krytycznie wypowiadać się o TVP. W najnowszym wywiadzie złożyła stacji, której poświęciła 25 lat życia, życzenia z okazji jej 70-lecia i ponownie wbiła szpilę pracownikom Telewizji Polskiej.

Redakcja poleca

Monika Richardson krytykuje „Wiadomości” TVP

Dziennikarka przyznała, że nie chce wypowiadać się więcej o poziomie dziennikarstwa w TVP, ponieważ wyjdzie na „starą, zgorzkniałą belfrzycę niezadowoloną z życia”. Jednak podsumowując 70 lat Telewizji Polskiej, nie powstrzymała się od drobnej złośliwości.

Życzę im, by do końca nie zmarnowali swojego potencjału, swojego „know how”, czyli kompetencji, które wciąż istnieją, są w TVP. 70 lat ciężkiej pracy bardzo wielu niezwykle utalentowanych ludzi zmarnowane w 7 lat. Trochę szkoda.

Zobacz także: Nie tylko Richardson. Z kim jeszcze był Zbigniew Zamachowski?

Richardson zaznaczyła, że rzadko zdarza jej się oglądać TVP, jednak przyznała, że ostatnio zerknęła na program informacyjny stacji.

To nie był przypadek, zrobiliśmy to celowo. Otworzyliśmy butelkę winka i liczyliśmy, ile razy pojawiło się nazwisko „Tusk” w „Wiadomościach”. Wyszło nam chyba 22, ale do końca nie pamiętam, bo pod koniec byliśmy już nieźle wstawieni

- zdradziła rozbawiona gwiazda, dzieląc się z fanami pomysłem na alkoholową grę.

Myślicie, że oglądalność „Wiadomości” wzrośnie, gdy będą one wykorzystywane jako element gier i zabaw na imprezach zakrapianych alkoholem?