Obserwuj w Google News

Nie tylko Richardson. Z kim jeszcze był Zbigniew Zamachowski?

3 min. czytania
21.11.2022 19:30
Zareaguj Reakcja

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski żyją w separacji. Choć nic nie wskazuje na to, by mieli do siebie wrócić, nie wzięli jeszcze rozwodu. W wywiadzie z "Twoim Imperium" Richardson wyznała, że nie zna planów swojego męża odnośnie zakończenia małżeństwa.

Nie tylko Richardson. Z kim jeszcze był Zbigniew Zamachowski?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski poznali się we Wrocławiu. Aktor pracował wówczas na planie filmu "The Lightmaker". Po zdjęciach udało mu się zaprosić Monikę na spacer i choć wtedy jeszcze nie pojawiła się między nimi chemia, Zbigniew wspomina ten czas z rozczuleniem.

Uczucie, które ich połączyło, pojawiło się znienacka, w czasie, kiedy oboje brali udział w akcji Światowego Funduszu dla Przyrody. Aby zwrócić uwagę na palące problemy, aktor i prezenterka zaangażowali się w sprzątanie plaży w Belize.

Podczas tego pobytu okazało się, że oboje jesteśmy na życiowym zakręcie, w związkach, którym kończyła się data przydatności. Byliśmy w takiej samej sytuacji, łatwiej nam było się zrozumieć, zakończyć poprzednie związki i zacząć wspólne życie — tłumaczył Zamachowski w książce "Zbyszek przez przypadki".

Richardson i Zamachowski są nadal małżeństwem. Kiedy rozwód?

Ze wspomnianego życiowego zakrętu wyszli bez szwanku, a w dodatku razem. W 2014 roku celebryci stanęli na ślubnym kobiercu. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. W rozmowie z Beatą Nowicką aktor przyznał, że przeszkadzała mu nadopiekuńczość jego trzeciej żony.

— Monika jest osobą nadopiekuńczą w tym sensie, że tak strasznie chce pomóc, że aż przeszkadza. Walczymy ze sobą o zakres tej opieki, bo czasem sam chciałbym zapiąć sobie kurtkę — opowiadał.

Wiadomość o rozstaniu Richardson i Zamachowskiego gruchnęła w 2021 roku. Media natychmiast podchwyciły temat, a szczególną uwagę reporterów przykuła kolejna partnerka aktora.

Sama Monika Richardson stara się nie opowiadać o swoim nieudanym małżeństwie. Wiadomo jednak, że wciąż nie rozwiodła się z Zamachowskim i nie wie, czy aktor ma plany uprawomocnić rozpad związku.

—  Nie wiem, jakie ma plany dotyczące zakończenia naszego małżeństwa. Ne dostałam pozwu. Kiedyś pewnie dojdzie do rozwodu, ale na pewno ani on, ani ja nie chcielibyśmy robić z tej smutnej procedury faktu medialnego wyznała Monika Richardson w "Twoim Imperium".

Zobacz także: Richardson potwierdza nowy romans Zbyszka i wbija mu szpilę. "Jak sobie pościelił, tak się wyśpi"

 Kim była pierwsza żona Zamachowskiego?

Zbigniew Zamachowski kilkukrotnie przysięgał miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Jego pierwszą żoną była Anna Komornicka, którą poznał w 1988 roku. Jak donosił serwis gwiazdy.wp.pl, Zbigniew był wówczas klientem agencji aktorskiej, którą Komornicka prowadziła wraz ze swoją matką. Aktor zdołał rozkochać w sobie Annę i po pewnym czasie zdecydowali się na ślub.

Według serwisu Gwiazdy Wirtualna Polska Zamachowski w tamtym czasie marzył o dzieciach. Komornicka jednak miała inne plany — jej marzyła się wielka kariera. Ich małżeństwo zaczynało się rozpadać, a rozstanie przypieczętowała wielka tragedia — śmierć syna.

Redakcja poleca

Zbigniew Zamachowski i Aleksandra Justa

Swego czasu wydawało się, że Zamachowski zdołał zbudować stabilny związek. Jego małżeństwo z aktorką Aleksandrą Justą przetrwało aż 17 lat. W tym czasie para doczekała się czworga dzieci. Po prawie dwóch dekadach małżonkowie znaleźli się jednak na wspomnianym przez Zamachowskiego "zakręcie". Na horyzoncie pojawiła się wówczas Monika Richardson.

Aleksandra Justa
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Zbigniew Zamachowski romansuje z Gabrielą Muskałą?

Po rozstaniu z Richardson aktor zbliżył się do Gabrieli Muskały, choć media nie zdołały uzyskać oficjalnego potwierdzenia romansu. Według doniesień Muskała miała już okazję poznać matkę Zamachowskiego.

Gabriela Muskała
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Czy Zbigniew Zamachowski odnajdzie w końcu szczęście w miłości?

Źródła: RadioZET.pl, Wirtualna Polska, Plejada.pl, Pomponik.pl