Obserwuj w Google News

Anna Lewandowska straciła pracę. Pożegnała się ze znaną marką

2 min. czytania
09.11.2023 16:44

Anna Lewandowska prowadzi wiele różnych biznesów, ale — jak widać — nie da się trzymać kilku srok za ogon. Okazuje się, że trenerka pożegnała się ze znaną marką, którą reklamowała w minionych latach.

Anna Lewandowska straciła pracę
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/EAST NEWS

To już blisko trzy lata od kiedy do mediów wszedł spot reklamowy marki Apart z udziałem Małgorzaty Sochy, Julii Wieniawy i Anny Lewandowskiej. Można powiedzieć, że była to jedna z najdłuższych reklam, jakie mogliśmy oglądać w polskiej telewizji. Trwała ona aż cztery minuty i była niemal filmem krótkometrażowym. Co ciekawe, została ona przyjęta z mieszanymi uczuciami. Wszystko przez to, że pokazywała ambasadorki w infantylnych, a nawet kiczowatych ujęciach. Wystrojone gwiazdy bawią się z gigantycznym misiem, przeglądają zdjęcia, i rzucają się sztucznym śniegiem. Oczywiście obwieszone biżuterią Apartu. Słynny spot doczekał się nawet parodii. Potem Anna Lewandowska regularnie pojawiała się w nowych odsłonach kampanii biżuteryjnej marki. Wygląda na to, że współpraca ta dobiegła końca, bo "trenerki Polek" w świątecznych spotach słynnej firmy próżno szukać. Co się stało?

Anna Lewandowska straciła pracę. To koniec współpracy z Apartem

W tegorocznym spocie świątecznym Apartu można zobaczyć trzy kobiety polskiego show-biznesu: Małgorzatę Sochę, Julię Wieniawę i Magdalenę Boczarską oraz Marię Dębską. Dwie pierwsze występowały w poprzednich reklamach z Anną Lewandowską. Niektórzy mogą zastanawiać się, dlaczego trenerki w spocie zabrakło. Pudelek skontaktował się z przedstawicielem marki i okazuje się, że... współpraca po prostu wygasła.

Redakcja poleca

— Zawarliśmy umowę na czas określony i ta skończyła się z początkiem 2022 roku — przekazał portalowi Michał Stawecki, dyrektor marketingu firmy Apart. Jak widać, nie wydarzyło się nic nieprzewidywalnego we współpracy marki z żoną Roberta Lewandowskiego.

Dyrektor Apartu wspomina współpracę z Anną Lewandowską

Michał Stawecki, cytowany przez Pudelka, w kilku słowach podsumował także samą współpracę z Anną Lewandowską, całkowicie rozwiewając ewentualne pytania. Okazuje się, że bardzo pozytywnie oceniono zaangażowanie trenerki w realizację materiałów promocyjnych Apartu. — Współpraca marki Apart z Anną Lewandowską była niezwykle owocna i satysfakcjonująca — przekazał dyrektor marketingu firmy. Wyjaśnił również, że dobór kolejnych gwiazd był bardzo przemyślany. — Kino od zawsze było wpisane w DNA naszej marki, co zaowocowało nowymi partnerstwami z dwiema wspaniałymi aktorkami. Jesienią ubiegłego roku rozpoczęliśmy współpracę z utalentowaną Marią Dębską, z początkiem 2023 dołączyła do nas równie charyzmatyczna Magdalena Boczarska — przekazał dyrektor marketingu.

Źródło: Radio ZET/Pudelek

Nie przegap
Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News