Obserwuj w Google News

Anna Lewandowska zoperowała nos? Fani dostrzegają różnicę, a co na to Lewa?

2 min. czytania
07.11.2023 19:19
Zareaguj Reakcja

Anna Lewandowska poddała się operacji plastycznej nosa? Wielu internautów od dawna zastanawia się, czy trenerka zmieniała coś w tym obszarze twarzy. Żona Roberta Lewandowskiego już przyznała się do paru ingerencji w urodę. Czy na tej liści jest też korekta nosa? 

Anna Lewandowska miała operację nosa?
fot. Instagram:@annalewandowska

Anna Lewandowska niedawno w rozmowie z autorką "Imperium Lewandowska", Moniką Sobień-Górską, przyznała się do operacji plastycznej biustu. Gwiazda fitnessu wyjaśniła, że wstawiła implanty, ponieważ po wykarmieniu dwójki dzieci jej piersi przestały wyglądać atrakcyjnie, przez co popadła w kompleksy. "Lewa" zdradziła też, że dwa razy skusiła się na ostrzyknięcie czoła botoksem. 

Redakcja poleca

Anna Lewandowska o operacjach plastycznych. Co poprawiła? 

35-letnia trenerka zapewnia, że nie miała żadnej operacji plastycznej poza ujędrnieniem piersi. Wiele osób twierdziło jednak, że Lewa nie przyznaje się do wielu poprawek, mimo że te mają być ponoć widoczne gołym okiem. Krążą opinie, że Anna Lewandowska powiększyła usta i wypełniła policzki. Trenerka jednak zaprzecza, a dowodem na to, że nie majstruje za wiele w twarzy, są jej opadające powieki. Jak tłumaczy, gdyby faktycznie namiętnie korzystała z medycyny estetycznej, to pozbyłaby się tego defektu w pierwszej kolejności.

 - Spójrz na moje opadające powieki. Gdybym chciała sobie zrobić, to co powinnam najpierw? Moje psie powieki. Żadnych wypełniaczy nigdy nie robiłam. Robiłam osocze, zrobiłam też kiedyś mezoterapię - wyznaław rozmowie z Sobień-Górską Anna Lewandowska.

Z kolei pełne policzki mają być skutkiem zatrzymywania wody w organizmie wskutek zmian hormonalnych, z czym trenerka zmaga się od lat. 

Anna Lewandowska miała operację plastyczną nosa?

A co z nosem? Anna na ten temat milczy, ale część fanek twierdzi, że tu na pewno nastąpiła jakaś zmiana, bo obecnie nos trenerki wydaje się ciut krótszy i zgrabniejszy. Niedawno na temat nosa Anny Lewandowskiej wypowiedziała się ekspertka od medycyny estetycznej. - Myślę, że nie było tu stricte operacji plastycznej w celu korekty kształtu, a jeśli była operacja, to związana ze złamaniem i krzywą przegrodą - oceniła Anna Adamska z profilu "Lekarka w wielkim mieście". Za to zauważyła zmiany w wyglądzie ust Anny Lewandowskiej. Jak podkreśliła, "czerwień wargowa jest ewidentnie bardziej pełna". Największe zmiany nastąpiły jednak w uzębieniu, ale akurat trenerka nigdy nie robiła tajemnicy ze swojego leczenia ortodontycznego. Po latach noszenia aparatu żona Roberta Lewandowskiego może dzisiaj poszczycić się perfekcyjnym uśmiechem, w dodatku naturalnym, bez licówek - oceniła ekspertka. 

Nie przegap
Drastyczne metamorfozy gwiazd. Oni zmienili się nie do poznania
7 Zobacz galerię
fot. MAREK ZIELINSKI/East News, AGENCJA SE