Obserwuj w Google News

Małgorzata Ostrowska-Królikowska sporo schudła. Jak tego dokonała?

2 min. czytania
07.11.2023 16:02
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Ostrowska-Królikowska to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek. Realizuje się jednak nie tylko zawodowo, ale i prywatnie. Doczekała się piątki dzieci i trojga wnucząt. Ostatnio, w jednym z wywiadów, pochwaliła się, że zdecydowała się zadbać o również o siebie i przeszła na dietę. Jej nowy jadłospis okazał się strzałem w dziesiątkę. Aktorka zrzuciła aż dziesięć nadprogramowych kilogramów.

malgorzata_ok
fot. Instagram

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w 1987 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Na prawdziwą popularność musiała jednak poczekać kilkanaście lat. Jej życie odmieniła rola Grażynki Lubicz w serialu „Klan”. W lubianą bohaterkę aktorka wciela się zresztą do dziś.

Dumna mama

Gwiazda produkcji TVP nigdy nie ukrywała jednak, że ponad karierę zawsze stawiała rodzinę. Razem z Pawłem Królikowskim doczekali się piątki dzieci: Antoniego, Jana, Julii, Marceliny i Ksawerego. Od kilku lat aktorka cieszy się także rolą babci i w związku z tym ma ręce pełne roboty. Chętnie pomagała w opiece nad pociechą córki Julii, gdy tak kończyła studia lekarskie.

„Brałam dziś udział we wspaniałym wydarzeniu – uroczystej promocji Lekarzy Wydziału Lekarskiego z roku akademickiego 2022/2023. Koniec pewnego etapu. Nowa droga #nowewyzwania. Córcia – radość, wdzięczność, miłość” – pisała wówczas na swoim Instagramie.

Redakcja poleca

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła metamorfozę

W październiku aktorka skończyła 59 lat i zdecydowała się na spore zmiany, przede wszystkim w swojej codziennej diecie. Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdradziła niedawno, że udało jej się zrzucić aż 10 kilogramów. Przy okazji wyznała, jak dokonała tej sztuki.

Okazuje się, że za jej spektakularną metamorfozą nie stoi żadna drakońska dieta. Wystarczyło, że gwiazda ze swojego jadłospisu usunęła białe pieczywo. Teraz swoje menu uzupełnia mniej kalorycznym -  pełnoziarnistym.

Dzięki tej drobnej zmianie może pochwalić się szczupłą sylwetką. Na nowych zdjęciach wprost promienieje.

Źródło: Radio ZET/Plotek

Nie przegap
„Klan” skończył już 26 lat. Tak zmieniły się największe gwiazdy serialu
12 Zobacz galerię
fot. Klan TVP Screen YouTube