Obserwuj w Google News

Snoop Dogg rzucił palenie. Tak zareagowali jego fani

2 min. czytania
17.11.2023 12:22
Zareaguj Reakcja

Snoop Dogg zrezygnował z palenia marihuany. Raper, znany jako jeden z największych propagatorów miękkich narkotyków, podjął przełomową decyzję. Jak zareagowali jego fani?

Snoop Dogg rzucił palenie. Tak zareagowali jego fani
fot. Backgrid/East News/SARA/GICA

Calvin Cordozar Broadus Junior, znany jako Snoop Dogg, to jeden z raperów, którzy z ulic trafili na salony. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród muzycznych – w jego kolekcji znajdują się między innymi BET, American Music Awards i MTV Awards. Zdobył także siedemnaście nominacji do Grammy.

Redakcja poleca

Z czasem Snoop Dogg przestał być postrzegany jedynie jako raper. Zaczął pojawiać się w filmach i reklamach oraz w programach telewizyjnych. Legendarny muzyk z kalifornijskiego Long Beach wykreował markę osobistą, której nieodłącznym elementem była marihuana. Niedawno zapowiedział jednak wielkie zmiany.

Snoop Dogg rezygnuje z palenia marihuany

Przez lata marihuana była atrybutem Snoop Dogga. Raper zaznaczał przywiązanie do narkotyku niemal na każdym kroku. Jest autorem takich piosenek jak „Smoke Weed Everyday” (pol. „Pal zioło każdego dnia”) i „I Love Weed” (pol. „Kocham zioło”), w których eksponuje swoje preferencje dotyczące środków odurzających. Można więc założyć, że jego decyzja o zrezygnowaniu z palenia, była dla fanów sporym zaskoczeniem. Snoop poinformował o niej za pośrednictwem Instagrama.

„Po dogłębnych rozmyślaniach i konsultacji z rodziną postanowiłem rzucić palenie. Proszę o uszanowanie mojej prywatności w tym czasie” – napisał w oświadczeniu Snoop Dogg.

Redakcja poleca

Fani reagują na decyzję Snoop Dogga

Można było przypuszczać, że tak drastyczna wizerunkowa zmiana nie spotka się z aprobatą fanów. W końcu muzyka Snoop Dogga wychowała pokolenia i nie brakuje osób, które są do rapera bardzo przywiązane. Okazuje się jednak, że znaczna część internautów nie tylko nie protestowała przeciwko jego decyzji, ale nawet zdecydowała się go wesprzeć ciepłymi słowami. „Uwielbiam to, że masz rodzinę, która wspiera twoją decyzję, jakakolwiek ona jest. Wszyscy cię wspieramy” – czytamy w sekcji komentarzy.

Źródła: Radio ZET

Nie przegap
Te gwiazdy nie rozstają się ze swoimi okularami. Jak wyglądają bez nich?
10 Zobacz galerię
fot. screen TikTok @grzegorzskawaskawinski