Obserwuj w Google News

Strzelanina pod domem Krupińskiej. „Policja zabezpieczyła miejsce zdarzenia”

2 min. czytania
17.11.2023 10:55
Zareaguj Reakcja

Paulina Krupińska opowiedziała o dramatycznej sytuacji, która rozegrała się tuż pod jej domem. Widzowie „Dzień Dobry TVN” usłyszeli o okropnej strzelaninie. Jeden z pocisków trafił w okno gwiazdy TVN.

Strzelanina pod domem Krupińskiej. „Policja zabezpieczyła miejsce zdarzenia”
fot. VIPHOTO/East News

Widzowie „ Dzień Dobry TVN” byli w szoku, gdy Paulina Krupińska opowiedziała, co ją spotkało. W porannym programie TVN omawiano temat postrzelenia 21-letniego żołnierza w Szczecinie. Prowadząca nie kryła swojego oburzenia. Zdecydowała się też podzielić historią, która mrozi krew w żyłach. Kiedy wspomniała o strzelaninie pod jej domem, w studiu na Marszałkowskiej zapadła cisza. Damian Michałowski i prezenterka informacji aż zaniemówili.

Redakcja poleca

Paulina Krupińska opowiedziała o strzelaninie. „Pocisk wybił mi szyby”

Doniesienia o postrzeleniu młodego żołnierza w Szczecinie skłoniły Paulinę Krupińską do podzielenia się nieco inną historią. - Mieszkam na terenie, gdzie za moimi oknami jest już las i woda. Był odstrzał na dziki w sezonie letnim. Słuchajcie, ja miałam postrzelone okno w moim mieszkaniu - powiedziała w programie na żywo.

W studiu „Dzień Dobry TVN” zapadła cisza. - Miałaś pocisk? - dopytywał przerażony Damian Michałowski. - Tak. Przyjechała policja, zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Na szczęście tego dnia nikogo nie było w domu. To był pocisk, który uderzył rykoszetem o drzewa i uderzył w nasze okna. Takie rzeczy się dzieją - kontynuowała swoją opowieść gwiazda TVN.

Prezenterka podkreśliła, że wszystko działo się na terenie Warszawy. - Aż trudno to jakoś skomentować. Dobrze, że nikomu nic się nie stało - zauważył wyraźniej zaniepokojony Michałowski. To skłoniło Krupińską do dalszych wyjaśnień. - Ten pocisk nie miał mocy, bo został uderzony o drzewo. Wybił mi szyby - wytłumaczyła.

Paulina Krupińska opowiedziała o strzelaninie w Dzień Dobry TVN
fot. TVN (Dzień Dobry TVN)

Źródło: Radio ZET/Dzień Dobry TVN

Nie przegap
Dorota Wellman uderzyła Marcina Prokopa w „Dzień Dobry TVN”. Porównał ją do Danuty Holeckiej
9 Zobacz galerię
fot. TVN (Dzień Dobry TVN)