Obserwuj w Google News

Żona Szymona Hołowni o jego słabościach. "Brzuszek rośnie od słodyczy"

2 min. czytania
17.11.2023 10:36

Szymon Hołownia od lat z racji swojej rozpoznawalności wzbudza zainteresowanie mediów oraz fanów. Teraz, kiedy został marszałkiem sejmu, jeszcze bardziej przyciąga uwagę. Okazuje się, że osobą, która przemyca "smaczki" na temat polityka, jest jego żona.

Żona o słabościach Szymona Hołowni
fot. JAKUB STEINBORN/Polska Press/East News

Kiedy Szymon Hołownia wiele lat temu wkroczył do polskiego show-biznesu, nikt z pewnością nie przypuszczał, że ma zakusy na karierę polityczną. Początkowo niewiele osób dawało mu szanse na spełnienie ambicji, ale ostatecznie kiedy gwiazdor TVN dostał się do parlamentu, a teraz został marszałkiem sejmu, nikt nie ma wątpliwości, że to mu się udało. Już jako prowadzący " Mam talent" raczej stronił od ujawniania szczegółów życia prywatnego, jednak niekiedy w sieci pojawiały się wypowiedzi jego żony, w których przemycała ciekawostki na temat gwiazdora. Jednak gdy "poszedł" do polityki, to się mocno zmieniło. Mimo to w sieci można znaleźć kilka wpisów pilotki, w których ujawnia dość nietypowe szczegóły na temat swojego ukochanego. W mediach pojawiły się ostatnio fragmenty sesji Q&A, którą urządziła w fanami męża.

Urszula Brzezińska-Hołownia o słabościach męża

Wspomniane Q&A zostało zrealizowane w 2020 roku, czyli wtedy, kiedy Szymon Hołownia był już politykiem i odciął się od show-biznesu. Tym bardziej może zaskakiwać, że żona zdecydowała się ujawnić jego słabostki. Pierwszą jest to, że polityk i gwiazdor nie umie wiązać sobie krawata. Teraz "męski zwis" jest jego codziennym atrybutem i jest to pewien problem, ale na szczęście żona jest w tym pomocna. "Szymon nie potrafi wiązać krawatów, a przynajmniej mówi, że nie potrafi, więc ja jestem w naszym domu od wiązania krawatów" - przyznała Urszula.

Redakcja poleca

To jednak tylko jedna "słabostka". Jeszcze bardziej zaskoczyć może, że z Hołowni niezły bałaganiarz, bo... w całym domu zostawia swoje skarpetki. Do tego okazuje się, że jest wielkim fanem słodyczy. "Słodycze — to jest to. Brzuszek już rośnie od słodyczy. Druga to, że zostawia wszędzie skarpetki. Nie wiem czemu" - dodała rozbawiona Urszula Brzezińska-Hołownia.

Żona Szymona Hołowni o tym, za co najbardziej go ceni

W tym samym Q&A żona Szymona Hołowni zdradziła także, za co go pokochała i co w nim ceni najbardziej. Z jej słów wynika, że choć z polityka jest gaduła, to jednak także potrafiący godzinami słuchać tego, co jego żona ma do powiedzenia. Kobieta zdradziła, że mąż jest dla niej wsparciem, potrafi jej doradzić, a do tego jest bardzo inteligentny.

Źródło: Radio ZET/Pomponik/Instagram

Nie przegap
Gwiazdy, które krytykują Kościół. Nie gryzą się w język gdy mowa o religii
7 Zobacz galerię
fot. Pixabay + Instagram @m_rozenek @olazebrowska + Eeast News/Wojciech Stróżyk