Obserwuj w Google News

Kajra szczerze o nowym utworze Sławomira. "Pewien próg został przekroczony"

2 min. czytania
03.04.2023 14:46

Sławomir wrócił z nowym singlem. „Cudowronek” ma szansę stać się kolejnym viralowym hitem w wykonaniu „gwiazdy rock-polo”. Infantylny, dwuznaczny tekst piosenki na początku zaskoczył nawet Kajrę.

Sławomir śpiewa o ptaszkach i rurkach z kremem. Kajra nie kryje zażenowania "Cudowronkiem"
fot. Pawel Wodzynski/East News

Ta piosenka miała być najbardziej ryzykowną w jego karierze. „Cudowronek” to singiel przesycony erotyzmem, który uwypukla dwuznaczny, nieco infantylny tekst. Sławomir powrócił.

Redakcja poleca

Sławomir śpiewa o ptaszkach i rurkach z kremem. Co na to fani?

19 marca na platformie YouTube został opublikowany nowy utwór Sławomira – „Cudowronek”. W towarzyszącym mu teledysku możemy zobaczyć Kajrę w skąpym bikini, co podkreśla dwuznaczność przesyconych podtekstami o erotycznym zabarwieniu słów piosenki.

„Ptaszek chce do gniazdka, kremik chce do rurki, szydło chce do worka, igła chce do dziurki” – śpiewa w refrenie Sławomir…

...A fani są zachwyceni. W sekcji komentarzy pod utworem pojawiło się sporo słów uznania.

„Pierwszy raz słucham i powiem tak, że utwór jest zaje*isty, wpada w ucho i z poczuciem humoru”; „Świetny, dowcipny, jak zwykle zresztą, tekst, skoczna, taneczna nuta, zabawny filmik... Cudowronek, Sławomir, w świetnej formie! Z wiekiem coraz lepszy” – pisali w komentarzach internauci.

Choć wiele wskazuje na to, że „Cudowronek” będzie kolejnym viralowym hitem na koncie Sławomira, początkowo nic tego nie zapowiadało. Nawet Kajra była zaskoczona tekstem tej piosenki.

Zobacz także: Sławomir o rozwodzie z Kajrą. Żona rzuca w niego szklankami? "Puszczają mi nerwy"

Kajra była zażenowana „Cudowronkiem”?

W rozmowie z Iwoną Kutyną, prowadzącą "Wieczorny Express", Sławomir przyznał, że inspiracją do napisania „Cudowronka” był rajski ptak, który wykonuje charakterystyczny taniec godowy. Powiedział też, że sam uważa siebie za takiego ptaka.

Być może jest w stanie zauroczyć swoją żonę tańcem, bo na zrobienie tego za pomocą piosenki ma małe szanse. Kajra nawet nie próbuje ukryć niechęci do tego utworu.

Uważam, że pewien próg został przekroczony. My zawsze balansowaliśmy na granicy, ale tym razem ten sufit żenady Sławomir przekroczył - przyznała żona artysty.

Źródła: RadioZET.pl/YouTube: Super Express