Obserwuj w Google News

Sławomir o rozwodzie z Kajrą. Żona rzuca w niego szklankami? "Puszczają mi nerwy"

2 min. czytania
17.03.2023 19:10
Zareaguj Reakcja

Od dłuższego czasu w mediach pojawiają się plotki o kryzysie w małżeństwie Sławomira i Kajry. Żona piosenkarza przyznała, że puszczają jej nerwy, zdarza jej się nawet rzucać szklankami. Potwierdzili kryzys?

Sławomir i Kajra
fot. Pawel Murzyn/East News

Sławomir Zapała, na scenie znany jako po prostu Sławomir, to popularny polski piosenkarz, który doskonale wykorzystał powracającą modę na utwory lekkie i zabawne. Dzięki hitom takim, jak "Megiera", "Ni mom hektara",  a przede wszystkim "Miłość w Zakopanem", zdobył ogromny rozgłos. Z powodzeniem odnalazł się także jako osobowość telewizyjna, mogliśmy oglądać go między innymi w "Tańcu z gwiazdami" i "Twoja twarz brzmi znajomo". Jest nierozłączny z żoną, Magdaleną Kajrowicz, z którą występuje na scenie i w telewizji. W sieci pojawiły się jednak plotki o kryzysie w związku Sławomira i Kajry. Czy rzeczywiście rozważają rozwód?

Sławomir i Kajra urządzają awantury? Żona piosenkarza szczerze o rzucaniu szklankami w domu

Kajra w rozmowie z "Super Expressem" nie ukrywała, że jej małżeństwo ze Sławomirem, choć szczęśliwe, nie jest pozbawione kłótni. Żona piosenkarza przyznała, że nie brakuje jej temperamentu i czasem rzuca w gniewie szklankami.

- W Sławomira absolutnie nie celuję, ale ściany i to, co na nich wisi, potrafią ucierpieć. Cóż, czasami puszczają mi nerwy. Ostatnio pokłóciliśmy się przy montażu teledysku, ponieważ mieliśmy trochę inne wizje, ale na szczęście doszliśmy do porozumienia (...) Różnie bywało, ale wychodzimy z założenia, że jak coś się psuje to trzeba to naprawić - wspominała.

Czy różnice zdań stały się nie do pogodzenia i małżeństwo wokalistów wisi na włosku? Sławomir jednoznacznie skomentował sprawę w rozmowie z tabloidem.

Redakcja poleca

Sławomir i Kajra myślą o rozwodzie? Piosenkarz szczerze o swoim małżeństwie

Fani Sławomira i Kajry raczej nie muszą martwić się o rozpad ich małżeństwa. Wokalistka z przekąsem stwierdził, że gdyby medialne plotki zawsze okazywały się prawdą, to byliby już po rozwodzie i z gromadką wspólnych dzieci.

- Raz w roku Kajra jest w ciąży i dwa razy w roku się rozwodzimy. Jak się pomnoży przez wszystkie lata naszej kariery, to wyjdzie wynik i z ośmioro dzieci - ocenił.

Z kolei w rozmowie z portalem Jastrząb Post poinformował, że nawet w obliczu kryzysu będą z całych sił walczyć o łączące ich uczucie.

- My jesteśmy małżeństwem. Walczymy do końca - podsumował.

My oczywiście życzymy szczęścia.