Obserwuj w Google News

Sławomir i Kajra z zakazem od TVP: "Zmieniono umowy"

2 min. czytania
17.12.2022 14:08
Zareaguj Reakcja

Sławomir i Kajra nie będą mogli wystąpić na Sylwestrze Polsatu i TVP jednocześnie. Mimo zmienionych umów artyści i tak pojawią się w dwóch miejscach. Jak to możliwe?

Sławomir i Kajra
fot. TRICOLORS/East News

Sławomir i Kajra to według wielu nie tylko świetny duet małżeński, ale również telewizyjny. Para ma za sobą prowadzenie garści ważnych imprez, a nawet programów. Aktualnie małżeństwo można zobaczyć w roli prowadzących show "Tak to leciało" emitowanego w Telewizji Polskiej.

Sławomir i Kajra z zakazem od TVP: "Zmieniono umowy"

Duet nie tylko nie narzeka na propozycje pracy, ale wręcz przebiera w ofertach. Doszło nawet do sytuacji, kiedy występowali jednocześnie na Sylwestrze organizowanym przez TVP jak i Polsat. Wiadomo jednak, że imprezy co roku rywalizują ze sobą o widzów.

Redakcja poleca

Nadawca publiczny znalazł sposób na to, aby ulubieńcy publiczności nie pojawili się na konkurencyjnym wydarzeniu. Kajra i Sławomir w rozmowie z serwisem Jastrząb Post zapewnili, że nigdy więcej nie będą uczestniczyć w dwóch Sylwestrach jednocześnie.

Sławomir i Kajra mimo zakazu wystąpią na dwóch imprezach jednocześnie. Jak to możliwe?

- Miało to miejsce dwa razy - pierwszy i ostatni. Zmieniono umowy i teraz nie można grać dwóch Sylwestrów w dwóch różnych telewizjach. To już się nie powtórzy.

Artyści zaznaczają, że sytuacja była dla nich niezwykle stresująca, jednak z ekscytacją podjęli wyzwanie i dwukrotnie udało im się mu sprostać.

Mimo doniesień, artystów i tak będzie można podziwiać na dwóch imprezach sylwestrowych. Jak to możliwe? Poza Sylwestrem Marzeń TVP, Kajra i Sławomir pojawią się również w TVP Wilno, która wyemituje nagrany wcześniej koncert.

RadioZET.pl/Jastrząb Post