Obserwuj w Google News

Sławomir żenuje? Śpiewa „ptaszek chce do dziurki”, fani wniebowzięci

2 min. czytania
20.03.2023 14:20
Zareaguj Reakcja

Sławomir przeszedł samego siebie? Z okazji 40. urodzin, które obchodził 19 marca, stworzył piosenkę „Cudowronek”. W tekście nie brak dwuznacznych porównań. Fani są zachwyceni, a krytycy Sławomira nazywają dzieło żenadą.

Sławomir
fot. screen YouTube SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo

Sławomir już wcześniej zapowiadał, że nadchodząca piosenka będzie „najbardziej ryzykowną w karierze”. Najwidoczniej mu się to udało, bo dwuznaczności w tekście nie brakuje. W teledysku, który miał premierę 19 marca, nie brakuje również żony piosenkarza, Kajry, która kusi w skąpym bikini. Po 24 godzinach utwór ma na koncie 100 tys. wyświetleń.

Zobacz także:  Sławomir o rozwodzie z Kajrą. Żona rzuca w niego szklankami? "Puszczają mi nerwy"

Sławomir w dwuznacznej piosence śpiewa o ptaszkach i dziurkach

- Ptaszek chce do gniazdka, kremik chce do rurki, szydło chce do worka, igła chce do dziurki – śpiewa Sławomir w refrenie piosenki „Cudowronek”.

- Chlebuś chce do pieca, Gucio chce po miodek, ognia szuka świeca, górnik bardzo chce na przodek – kontynuuje Sławomir w piosence, której teledysk przeplatany jest rajskimi widokami. I wcale nie chodzi tu o Kajrę. Papugi, błękitna woda, wodospady i palmy robią klimat.

W refrenie nie brakuje kolejnych dwuznacznych porównań. Potem w zwrotce Sławomir śpiewa o „czterdziestej wiośnie”, „pulsującej krwi” oraz poczuciu, ile jest wart.

Redakcja poleca

- Cześć, tu Kajra. Niech Wam wiosennie fruwa, lata, śpiewa, ćwierka, tańczy i dodaje energii, niosąc radość! Piosenka, której wstydzi się cały zespół, tylko nie Sławomir! Sławomirze, z okazji Twojej 40-stki zniesiemy tę Twoją fanaberię! Dajcie koniecznie znać, czy wy dźwignęliście te wariacje – napisała Kajra, oczekując od fanów opinii. Te były w większości pozytywne.

- Nutka wpada w ucho, oby dystans nigdy Cię nie opuszczał i żebyś pozostał sobą - życzyła internautka.

- Pierwszy raz słucham i powiem tak, że utwór jest zaje*isty, wpada w ucho i z poczuciem humoru - napisała kolejna.

Świetny, dowcipny, jak zwykle zresztą, tekst, skoczna, taneczna nuta, zabawny filmik... Cudowronek, Sławomir, w świetnej formie! Z wiekiem coraz lepszy - słodziła fanka.

- Cześć, tu Przemysław! Twoje poczucie humoru daje nadzieję w tym smutnym jak du*a kraju. 100 lat i zdrowej wątroby - pozdrawiam muzycznie - skomentował fan Sławomira.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS