Obserwuj w Google News

Kajra krytykowana. Została wyśmiana za to, jak się ubrała do telewizji

1 min. czytania
14.12.2022 11:37
Zareaguj Reakcja

Kajra i Sławomir byli gośćmi jednego z ostatnich wydań "Pytania na śniadanie". Cała uwaga skupiła się jednak na Kajrze. Jej stylizacja nie przypadła do gustu fanom, a portal kobieta.wp.pl, mówi o modowej wpadce.

Kajra i Sławomir
fot. Tomasz Wypych/REPORTER/East News

Kajra krytykowana. Ukochana Sławomira pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie" w stylizacji, która nie przypadła do gustu fanom programu. Jak się prezentowała i z jakiej okazji para zasiadła na kanapie programu śniadaniowego TVP?

Zobacz także: Znalazł miłość, gdy zrywał azbest. Tak Sławomir poznał Kajrę

Kajra krytykowana. Została wyśmiana za to, jak się ubrała do telewizji

Kajra to Magdalena Kajrowicz, żona Sławomira Zapały, popularnego muzyka. Celebrycka para chętnie współpracuje z Telewizją Polską. Mają wystąpić podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką. Z tego właśnie powodu odwiedzili "Pytanie na śniadanie", gdzie zaśpiewali jedną z piosenek. 

Redakcja poleca

Jak podaje portal kobieta.wp.pl, stylizacja Kajry została utrzymana w świątecznym klimacie. Piosenkarka założyła czarny top bez ramiączek, który składał się z ogromnego kwiatka z błyszczącego materiału. Do tego dobrała czerwone spodnie z frędzlami i połyskiem. Całość uzupełniły szpilki.

Jak widać, Kajra nie przejmuje się negatywnymi komentarzami, bo z dumną prezentuje stylizację z "Pytania na śniadanie". Widać, że czuła się w tym stroju świetnie, a to najważniejsze. 

Oprócz Kajry i Sławomira na Sylwestrze Marzeń wystąpią jeszcze m.in. Marina Łuczenko-Szczęsna i Maja Hyży.

Zobacz także: Marta Wierzbicka pokazała się w bieliźnie. Fani podzieleni. "Ty dziecko nie dojadasz" [FOTO]

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News