Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel wraca do TVP? Szpila dla Mariny. "Nie dajemy pracy za ładne oczy"

2 min. czytania
05.05.2023 21:55
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel zastąpi Dawida Kwiatkowskiego w "The Voice Kids"? Według nieoficjalnych doniesień to Marina Szczęsna miała zasiąść w jury wokalnego show Telewizji Polskiej. Tymczasem Plotek dowiedział się, że piosenkarka jest tylko jedną z gwiazd braną pod uwagę do roli jurorki. Większe szanse na posadę ma ponoć zwyciężczyni "The Voice Kids" Roxie Węgiel. 

Roksana Węgiel nową jurorką w "The Voice Kids"?
fot. TRICOLORS/East News

Dawid Kwiatkowski pożegnał się z fotelem jurora w "The Voice Kids". Wokalista ogłosił, że rezygnuje z udziału i nie pojawi się w 7. edycji programu TVP. W sieci ruszyła karuzela nazwisk. Według Pudelka  murowaną kandydatką na jurorkę "The Voice Kids" ma być Marina Łuczenko-Szczęsna. Tymczasem pojawiły się nowe doniesienia, wedle których to Roksana Węgiel ma zająć miejsce po Dawidzie Kwiatkowskim.

Redakcja poleca

Roksana Węgiel zostanie jurorką w "The Voice Kids"?

Żona Wojciecha Szczęsnego, którą ostatnio można było podziwiać w TVP podczas koncertu "Podaj rękę Ukrainie", a wcześniej na Sylwestrze Marzeń, jeszcze nie zdążyła odnieść się do krążących plotek, a już ma na głowie poważną konkurencję. Nową jurorką "The Voice Kids" ma zostać nie ona, lecz Roxie Węgiel

- Informacja o tym, że to Marina na pewno zastąpi Dawida, jest mocno na wyrost. Owszem, jest brana pod uwagę do zaproszenia na zdjęcia próbne, ale to niejedyna kandydatka, o której myśli produkcja w kontekście obsadzenia wolnego jurorskiego fotela - cytuje źródło z TVP Plotek. 

Szczęsna uchodzi ostatnio za pupilkę telewizji publiczne, ale podobno ma jeszcze za mały dorobek w stacji, by zgarnąć większą fuchę w TVP. Piosenkarka musiałaby się bardziej wykazać. - Nie dajemy nikomu pracy za "ładne oczy" - mówi źródło Plotka, sugerując, że w TVP stawiają na zasłużone gwiazdy. 

Do takim ma należeć m.in. Roksana Węgiel, skądinąd "wychowanka" TVP z czasów Kurskiego. Wokalistka zwyciężyła w "The Voice Kids", potem wygrała Eurowizję Junior i przez lata regularnie występowała na imprezach Telewizji Polskiej. Po przemianie wizerunkowej 18-latkę odsunięto od "You Can Dance - Nowa Generacja". 

Tak czy inaczej, Roxie Węgiel i Marina będą musiały najpierw przejść zdjęcia próbne. Bywa przecież, że nawet najbardziej medialne gwiazdy słabo radzą sobie w formatach typu talent show.

Według nieoficjalnych doniesień, oprócz Mariny i Roksany Węgiel, ponoć brani pod uwagę są także Anna Karwan i Jakub Szmajkowski. O tym, kto zostanie nowym jurorem w "The Voice Kids" przekonamy się zapewne niebawem.