Obserwuj w Google News

Roxie Węgiel straciła pracę w TVP. Wymienili ją na inną gwiazdę. "Nie sprawdziła się"

2 min. czytania
02.02.2023 08:22
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel nie będzie już prowadziła kulis "You Can Dance. Nowa generacja" w TVP. Tabloid donosi, że 18-letnią piosenkarkę zastąpiła inna gwiazda telewizji publicznej. Czyżby Roxie straciła posadę przez zbyt drapieżny wizerunek? 

Roxie Węgiel
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Roksana "Roxie" Węgiel od czasu zwycięstwa w "The Voice Kids" i konkursu Eurowizji Junior w 2018 roku przeszła ogromną zmianę. Obecnie 18-letnia piosenkarka już w niczym nie przypomina słodkiego aniołka, którego Jacek Kurski swego czasu namaścił na naczelną gwiazdę mediów narodowych. Obecnie zmieniająca się w pewną siebie kobietę Roksana Węgiel jest w związku z 26-letnim Kevinem Mglejem, który ma dziecko z poprzedniego związku i preferuje image bynajmniej nie kojarzący się z grzeczną nastolatką. Być może z tego powodu Roxie Węgiel nie będzie więcej prowadziła kulis programu "You Can Dance. Nowa generacja" w TVP. "Super Express" donosi, że zwyciężczyni dziecięcej Eurowizji straciła pracę w tanecznym show. 

Redakcja poleca

Roksana Węgiel odsunięta od "You Can Dance. Nowa generacja"

Tabloid dowiedział się, że 18-letania Roxie Węgiel prawdopodobnie nie będzie już prowadziła wywiadów za kulisami "You Can Dance" w TVP. Decyzja w tej sprawie ma zapaść w tym tygodniu, lecz Roxie chyba już wie, co się święci. Sama zresztą mówiła, że nie odnajduje się w roli prezenterki. 

Nie czułam się dobrze w roli prowadzącej, serio o wiele lepiej czuję się na scenie jako piosenkarka - przyznała po poprzedniej edycji i podkreśliła, że miała problemy z opanowaniem scenariusza, ponieważ była "zbyt spontaniczna".

Nieoficjalnie mówi się, że o rezygnacji z 18-letniej Roksany Węgiel miał przesądzić jej nowy wizerunek - zbyt śmiały i drapieżny na standardy obowiązujące w TVP. Publiczny nadawca nie ukrywa, że w roli prowadzących woli widzieć kogoś dojrzalszego i wzbudzającego zaufanie, kto "nie wywinie im numeru". Jak dowiedział się "Super Express", Roksanę Węgiel w "You Can Dance" zastąpi Aleksander Sikora z "Pytania na śniadanie".

Roksana Węgiel skończyła 18 lat
10 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News