Obserwuj w Google News

To ona zastąpi Dawida Kwiatkowskiego w "The Voice Kids"? Padło nazwisko nowej jurorki

2 min. czytania
04.05.2023 21:32
Zareaguj Reakcja

Dawid Kwiatkowski odchodzi z "The Voice Kids". Nową jurorką w 7. edycji wokalnego talent show TVP ma być Marina Łuczenko-Szczęsna - podał Pudelek. Piosenkarka jeszcze nie potwierdziła tej informacji. 

Marina zastąpi Dawida Kwiatkowskiego w "The Voice Kids"?
fot. VIPHOTO/East News, Jan Bogacz/TVP/East News

Dawid Kwiatkowski odchodzi z "The Voice Kids". Juror zrezygnował z udziału w programie po finale 6. edycji, którą wygrała uczestniczka jego drużyny Martyna Gąsak. 2 maja wokalista oficjalnie pożegnał się z widzami i wyjaśnił, że teraz zamierza skupić się na własnych projektach muzycznych. To oznacza, że w 7. edycji "The Voice Kids" pojawi się nowy juror. Pudelek dowiedział się, kto prawdopodobnie zasiądzie na fotelu Dawida Kwiatkowskiego obok Cleo, Tomsona i Barona

Redakcja poleca

Dawid Kwiatkowski odchodzi z "The Voice Kids". Zastąpi go Marina? 

Dawid Kwiatkowski zasiadał w jury "The Voice Kids" od samego początku, czyli od stycznia 2018 roku. W ciągu sześciu edycji jako trener triumfował dwukrotnie, gdy w trzecim sezonie zwyciężył Marcin Maciejczak z jego drużyny i ostatnio, dzięki fenomenalnej Martynie Gąsek. Wokalista uznał jednak, że po pięciu latach nadszedł czas na oddanie pałeczki. 

- Kilka tygodni temu dostałem propozycję wzięcia udziału w kolejnej edycji i pewnym głosem powiedziałem Dominikowi, mojemu menadżerowi, że już nie chcę, że już wystarczy. Serce mówi mi "Well done Dawid, Twoja misja w tym programie się zakończyła", a serca słucham jak babci - wyznał w pożegnalnym wpisie Dawid Kwiatkowski.

Zawiedzeni fani zaczęli zastanawiać się, kto zastąpi Dawida Kwiatkowskiego w roli jurora w "The Voice Kids 7". Odpowiedź nadeszła dwa dni później dzięki ustaleniom Pudelka. Portal dowiedział się od osoby związanej z TVP, że nową jurorką ma być Marina Łuczenko-Szczęsna

- Piosenkarka w ostatnim czasie chętnie współpracowała z Telewizją Polską, więc taki obrót spraw nie jest wyjątkowo zaskakujący - przypomina Pudelek. 

Żona Wojciecha Szczęsnego, którą ostatnio można było podziwiać w TVP podczas koncertu "Podaj rękę Ukrainie", a wcześniej na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem, na razie nie odniosła się do tych doniesień. 

Dobry wybór? 

Doszło do tragicznego wypadku. Córka Sławomira Świerzyńskiego błaga o pomoc

EN_01549783_0658
fot. Pawel Murzyn/East News