,

Oliwka Brazil z orędziem do fanów. „To już jest koniec”

24.03.2023 15:02

Oliwka Brazil jak szybko weszła do rozrywkowego świata, tak też szybko z niego uciekła. Aspirująca raperka nie poradziła sobie presją i hejtem, które na nią spadły. Po miesiącach ciszy zdecydowała się odezwać do swoich fanów. Wróci do tworzenia muzyki?

Oliwka Brazil mówi o końcu. Rezygnuje z muzyki?
fot. Paweł Wodzyński/East News

Oliwce Brazil wystarczyły zaledwie dwa hity, by podbić polską scenę muzyczną. Autorka utworu „Big Mommy” szybko ruszyła w trasę koncertową i zabrała się za komponowanie całej płyty. Biorąc pod uwagę jej odważne teksty, wielu myślało, że Oliwka ma charakter i charyzmę nie do zniszczenia.

Zobacz też: Polska raperka przesadziła? YouTube ma problem z jej klipem "S.E.K.S.": "To mnie nie powstrzyma"

Co się stało z Oliwką Brazil?

Ubiegłe lato należało do Oliwki Brazil. Młoda raperka wypuściła kilka hitów, które szybko doczekały się milionów wyświetleń. Tyle wystarczyło, by dziewczyna mogła ruszyć w trasę koncertową, podczas której śpiewała dla tysięcy fanów. Miał być album, miały być kolejne występy, a nastała cisza.

To wszystko mnie niestety zjadło. Czuję, że moje ciało poszło do przodu, a głowa została z tyłu – mówiła Oliwka Brazil w nagraniu, w którym wyjaśnia dlaczego zniknęła. - Nie udźwignęłam tego wszystkiego, nie poradziłam sobie z tym wszystkim – mówiła dalej.

Razem ze sławą i fanami przyszli również krytycy i hejterzy. Twórczość Oliwki nie przemawiała do wszystkich, a fala nieprzychylnych opinii zalała dziewczynę bardziej, niż się tego spodziewała. To wszystko przyćmiło osiągnięty przez nią sukces.

Nie chcę płakać przez wasze słowa, a to naprawdę bardzo często się zdarza, że siedzę i płaczę – zdradziła raperka.

Oliwka Brazil o walce z nadwagą

20-latka zdradziła, że muzyka szybko przestała dawać jej radość, co skutkowało twórczym przestojem. Zaapelowała również do swoich słuchaczy, by bardziej skupili się na jej wydawnictwach, niż na jej wyglądzie. Nie omieszkała jednak wyjaśnić, dlaczego ma problemy z nadwagą.

Zobacz też: Mata i Young Leosia stworzyli Fundację 420. Nagrali kawałek i chcą zmian w prawie dot. marihuany

Od 9 roku życia choruję na Hashimoto i inne zaburzenia metaboliczne – przyznała. - Lekarze nigdy nie potrafili ustawić mi hormonów, podać mi dawki, która uregulowałaby moją tarczycę – dodała.

Młoda artystka dodała też, że od 15 roku życia cierpi na depresję i bezsenność. Problemy zdrowotne zaczęły się w końcu nasilać, co spowodowało wycofanie się dziewczyny z życia publicznego. - W końcu podjęłam radykalne kroki – przyznała Oliwka.

Dziewczyna znalazła odpowiednią pomoc medyczną i wsparcie psychologiczne. Zapowiedziała powrót ze zdwojoną siłą. Jesteście ciekawi, co nam tym razem zaprezentuje? 

loader
Orange Warsaw Festival 2022 strefa Radia ZET
11 Zobacz galerię
fot. Radio ZET

Logo radiozet Dzieje się