Obserwuj w Google News

Polska raperka przesadziła? YouTube ma problem z jej klipem "S.E.K.S.": "To mnie nie powstrzyma"

2 min. czytania
12.10.2022 15:38
Zareaguj Reakcja

Oliwka Brazil przesadziła w swoim najnowszym klipie "S.E.K.S."? YouTube nałożył na nagranie ograniczenia, przez co teledysk nie osiągnął rekordu wyświetleń.

Kadr z teledysku
fot. Smolasty/screen/YouTube

Oliwka Brazil to jedna z najpopularniejszych polskich raperek. Chociaż nie ma na koncie wielkiego dorobku artystycznego, każdy jej kolejny utwór i klip budzi ogromne zainteresowanie zarówno fanów jak i hejterów.

Oliwka Brazil przesadziła? YouTube blokuje klip "S.E.K.S."

Artystka jest znana ze swojego ciętego języka pozbawionego pruderii. Brazil głośno wykrzykuje wersy, w których podkreśla pewność siebie i wprost mówi o preferencjach seksualnych. W teledyskach nie stroni od wyuzdanych strojów i kontrowersyjnych kadrów. Tym razem przesadziła?

Redakcja poleca

Najnowszy klip raperki nie będzie miał szans podbić "karty na czasie" na YouTubie. Artystka opublikowała teledysk do piosenki "S.E.K.S.", któremu nałożono wiekowe ograniczenia.

Pikantny tekst i półnagie kobiety w klipie najprawdopodobniej sprawiły, że YouTube przy włączeniu teledysku Oliwki Brazil wymaga potwierdzenia pełnoletności. Raperka nie kryje niezadowolenia sytuacją.

Najnowszy klip Oliwki Brazil tylko dla pełnolentnich widzów

W swoich mediach społecznościowych Oliwka Brazil wyjaśniła, dlaczego w wyszukiwarce YouTube'a nie można znaleźć jej najnowszego dzieła. Zaznaczyła również, że decyzja platformy nie zatrzyma jej dalszej kariery.

Cóż, numer był mega kontrowersyjny, więc niestety taka sytuacja mogła się wydarzyć, ale gwarantuję Wam, że to na pewno mnie nie powstrzyma. Jeżeli jeszcze nie widzieliście numeru „S.E.K.S.”, to koniecznie sprawdźcie, o co tyle szumu.

Klip ma aktualnie prawie 300 tysięcy wyświetleń po 5 dniach od premiery. Poprzednie utwory raperki przebijały wynik w znacznie krótszym czasie. Najpopularniejsze wideo Brazil "Big Mommy" ma aktualnie 11 milionów wyświetleń.

Oglądaj