,

Malik Montana wparował na ladę w McDonald's i tańczył. „Odkleiło”

28.03.2023 22:09

Malik Montana uchodzi za jednego z najbardziej kontrowersyjnych artystów polskiej sceny rapowej. Artysta znów zaszokował – opublikował w sieci film, na którym wskakuje na ladę w McDonald’s i tańczy. W sieci przeważają negatywne reakcje.

Malik Montana
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News, screen TikTok malikmontana_official

Malik Montana osiągnął swój cel – nagranie z sieci barów szybkiej obsługi bije rekordy popularności. Krótki film wyświetlono już ponad 2,5 miliona razy. Inny z tiktoków rapera również nabił rekordowe odsłony. W styczniu Malik Montana wparował z plikiem banknotów na stację benzynową, po czym wyrwał mopa pracownikowi i zaczął pucować podłogę. Cóż – internauci przyznają, że po przygodzie w „Macu” raper również mógłby chwycić za środki do czyszczenia.

Zobacz także: Oliwka Brazil z orędziem do fanów. „To już jest koniec”

Malik Montana szokuje tańcem na ladzie w McDonald’s

Malik Montana zszokował filmem z jednego z barów McDonald’s. Raper dzierżył w ręku odebrane zamówienie, ale wcale nie poszedł do stolika ani nie wyszedł z lokalu. Zamiast tego sprytnym susem wskoczył na ladę, na której pracownicy wystawiają skompletowane zamówienia.

Rapera trudno było rozpoznać – miał na sobie kominiarkę i ciemne okulary. Rozpoznawalność w takiej sytuacji i tak by go jednak nie ratowała. Na nagraniu opublikowanym na TikToku widać, jak mężczyzna na kasie sam nie wie, jak zareagować. Jest w totalnym szoku i prosi o pomoc koleżankę, która po chwili wahania interweniuje i mówi coś do rapera.

Internauci stwierdzili, że zachowanie Malika Montany to już kompletna przesada i jeśli chciał być śmieszny, to tym razem mu nie wyszło. Raper odpowiadał na niektóre komentarze, co tylko nakręcało napiętą atmosferę.

- W którym momencie miałam zacząć się śmiać? - pytała internautka.

- Ja jak patrzę na twój komentarz mam to samo – odpisał szybko Malik Montana.

- Na blat, na którym się stawia jedzenie, mmm mniami – napisała inna osoba.

- To jedzenie może się cieszyć, że moje Chanel trampki tam były – odparował raper.

- Ej, Malik, wszystko spoko, ale nie pomyślałeś, że mogłeś coś zepsuć? Albo to, że tak słabo z butami na blat, no nie wiem – skomentowała pewna tiktokerka.

- Jakbym zepsuł, to bym zapłacił, bo mogę – śmiał się Malik.

- To jest dobry przykład, że pokory, szacunku i honoru nie da się kupić – czytamy.

- Posprzątałeś po sobie? - dopytywano.

- Odklejka – skwitował internauta.

loader
Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS

Logo radiozet Dzieje się