Obserwuj w Google News

Krzysztof Zalewski zapowiada długą przerwę. Z tej okazji wydał nowy utwór

1 min. czytania
15.11.2022 20:21
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Zalewski zapowiada przerwę od tworzenia muzyki. Na ten moment nie jest pewne, na jak długo zniknie z polskiej sceny muzycznej. Na pożegnanie opublikował utwór "O Tobie myśl". Ogłasza też trasę koncertową.

Krzysztof Zalewski
fot. Paweł Wodzyński/East News

Krzysztof Zalewski zapowiada długą przerwę. Muzyk wybiera się na zasłużony urlop. Ostatnie lata spędził w nieustannej trasie koncertowej. Zanim to jednak nastąpi, zagra ostatnie koncerty. Wydał też nowy utwór "O Tobie myśl", który można sprawdzić poniżej.

Zobacz także:  Krzysztof Zalewski we wtorek w Radiu ZET. Premiera nowego singla „O Tobie myśl”

Krzysztof Zalewski zapowiada długą przerwę od muzyki

Krzysztof Zalewski wpracował sobie wizerunek jednego z najzdolniejszych polskich muzyków. Od kilku lat artysta był w nieustannej trasie koncertowej. Poinformował swoich fanów, że potrzebuje przerwy. Na pocieszenie nagrał pięć nowych utworów, które będzie można usłyszeć na poszerzonej wersji płyty "Zabawa".

Redakcja poleca

Udostępniono pierwszą piosenkę o tytule "O Tobie myśl". Do tej pory Zalewski utwór wykonywał tylko na koncertach, ale na prośbę fanów postanowił nagrać studyjną wersję. Poniżej można posłuchać piosenki.

Krzysztof Zalewski bierze urlop. Kiedy ostatnie koncerty?

Jak podaje portal kultura.gazeta.pl - Krzysztof Zalewski zagra w grudniu serię ostatnich koncertów "Koniec Zabawy". Finałowy odbędzie się 17 grudnia na warszawskim Torwarze.

Zobacz także:  Ostatni występ Jerzego Połomskiego. Już wtedy można było przewidzieć najgorsze

RadioZET.pl/kultura.gazeta.pl

Beyonce Justin Timberlake Britney Spears
11 Zobacz galerię
fot. FaceToFace/REPORTER/East News, AFP/EAST NEWS, Photo Image Press / Splash News/EAST NEWS