Obserwuj w Google News

Krzysztof Zalewski we wtorek w Radiu ZET. Premiera nowego singla „O Tobie myśl”

2 min. czytania
15.11.2022 15:42
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Zalewski zaprezentował zupełnie nowy utwór „O Tobie Myśl”, który słuchacze Radia ZET usłyszą premierowo na naszej antenie we wtorek po godz. 21:00. Wokalista pojawi się w programie „Plus +- Minus Lista Radia ZET Extra”. Nowy singiel zapowiada edycję specjalną albumu „Zabawa”, którą będziesz mógł wygrać w Radiu ZET. Na jednego z fanów czeka także bilet na grudniowy koncert Zalewskiego w Warszawie.

Krzysztof Zalewski
fot. mat. prasowe / Aleksander Salski

Krzysztof Zalewski przygotował dla fanów wyjątkowy prezent – edycję specjalną swojego ostatniego, złotego albumu „Zabawa”. Wydawnictwo jest już dostępne w przedsprzedaży, a promujący singiel „O Tobie myśl” ujrzał właśnie światło dzienne. O piosence i specjalnym wydaniu płyty artysta opowie w Radiu ZET.

Redakcja poleca

Krzysztof Zalewski we wtorek w Radiu ZET. Premiera nowego singla „O Tobie myśl”

„O Tobie myśl” to najnowsza piosenka Krzysztofa Zalewskiego będąca główną zapowiedzią „Zabawa BOKS”, czyli specjalnego wydawnictwa, które ukaże się już 30 listopada i jest jednym z etapów pożegnania się wokalisty z materiałem z piątego albumu.

Jest jedna piosenka, którą zdarza nam się (od 2019 roku) grać na koncertach, a która nigdy dotąd nie została wydana. Wielu z Was pisało, że chcielibyście mieć ten numer w wersji studyjnej. No to jest - letni przebój, żeby odczarować szarość listopada – wyznał Zalewski.

Redakcja poleca

Na edycji specjalnej krążka znajdzie się pięć dodatkowych piosenek. To nie koniec. „Zabawa BOKS” będzie zawierać również wyjątkowe, fanowskie gadżety: przypinkę, naklejki, zapach do auta oraz pocztówkę z autografem artysty.

Do sieci trafiło oficjalne lyric video promujące „O Tobie myśl”. Autorem klipu jest Tomek Kuczma.

Chcesz zdobyć boks i bilet na koncert Krzysztofa Zalewskiego na warszawskim Torwarze, który odbędzie się 17 grudnia? Śledź media społecznościowe Radia ZET.

Krzysztof Zalewski Zabawa Boks
fot. mat. prasowe