Obserwuj w Google News

Adele przerwała występ i groziła fanom. „Wyzywam cię, ku*wa”

2 min. czytania
05.07.2023 13:31
Zareaguj Reakcja

Adele przeszła samą siebie? Piosenkarka dała upust swojej wściekłości podczas występu w Las Vegas. Nagle przerwała show i wybuchła bluzgami w stronę publiki.

Adele przerwała występ i groziła fanom
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Adele, koncertując w Las Vegas, występuje głównie z utworami ze swojego czwartego albumu zatytułowanego „30”. Płyta uchodzi za najbardziej osobistą i wręcz intymną. Nic dziwnego, że na scenie artystka wręcz ocieka emocjami i nie trzyma ich w sobie. Czy nie za bardzo ją poniosło? Jedna rzecz mocno nie spodobała się Adele.

Zobacz także:  Skandal na koncercie Pink. W artystkę rzucono ludzkimi prochami [WIDEO]

Adele bluzgała na koncercie. Ludzie w szoku

Piosenki z wyżej wymienionej płyty Adele to rollercoaster emocji. Możemy usłyszeć utwory traktujące m.in. o macierzyństwie, rozwodzie czy sławie. Piosenkom nie można zarzucić, że są najgorsze, ale zachodni dziennikarze przyjrzeli się zachowaniu Adele. Czy za mocno wczuwa się na scenie?

Zachowanie Adele na jednym z koncertów w Las Vegas odbiło się echem w internecie. Fani są poważnie zaniepokojeni, ponieważ na dobrą sprawę nie wiedzą, jak odbierać słowa artystki. Czy tylko ironizowała, czy też była agresywna – trudno stwierdzić, a bluzgi posypały się w momencie, gdy wystrzeliwała koszulki w widownię.

Redakcja poleca

- Czy zauważyliście, że ludzie zapominają o pieprzonej etykiecie w Ameryce i po prostu rzucają w kierunku sceny jakimś gó*nem? Widzieliście to? - grzmiała Adele, śmiejąc się w międzyczasie. Gdyby ktoś planował czymś rzucić w wokalistkę, ta miała jedną radę:

- Wyzywam cię, ku*wa. Odważ się rzucić czymś we mnie – dodała.

- I to jest właśnie cała Adele. Rzucić w nią czymś, masz przerąbane – czytamy w jednym z komentarzy pod filmem. Pozostałe są w podobnym tonie i widać, że Adele, zamiast wkurzyć, to zaimponowała publice.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS