Obserwuj w Google News

Viki Gabor wystąpi na dorosłej Eurowizji? Zwyciężczyni Eurowizji Junior zdradziła swoje plany [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
26.11.2019 12:24
Zareaguj Reakcja

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019. Po zwycięstwie w Gliwicach reprezentantka Polski odwiedziła Radio ZET. Damian Michałowski i Ewelina Pacyna wręczyli Wiktorii wyjątkowe prezenty oraz zapytali ją, czy chciałaby wystąpić na dorosłej Eurowizji.

Viki Gabor wystąpi na dorosłej Eurowizji zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 zdradziła swoje plany
fot. Radio ZET

Viki Gabor w Radiu ZET. Wywiad ze zwyciężczynią Eurowizji Junior 2019

Viki Gabor, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019, pojawiła się w Radiu ZET, gdzie udzieliła wywiadu Damianowi Michałowskiemu i Eweliny Pacyny. 12-latka miała okazję usłyszeć gratulacje, które składali jej nasi słuchacze. Przyznała, że nie spodziewała się takiego sukcesu w konkursie i ogromnego wsparcia ze strony wielu osób.

Nie spodziewałam się, że wszyscy się tak zbiorą razem i będą na mnie głosować. Jestem bardzo szczęśliwa, że Polska jest takim fajnym krajem i razem się wspieramy. Dziękuję za te wszystkie telefony. Naprawdę bardzo mi miło — powiedziała Viki Gabor.

Prowadzący „Uważam ZET” podarowali zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 statuetkę Radia ZET, piękne kwiaty i wyjątkowy pamiętnik, w którym będzie mogła zapisywać najważniejsze momenty ze swojego życia.

>>  Eurowizja Junior 2019: Roksana Węgiel zaliczyła wpadkę na wizji. Nie wiedziała, że ma włączony mikrofon [WIDEO]

Viki Gabor wystąpi na dorosłej Eurowizji?

W trakcie wywiadu z Viki Gabor pojawił się temat dorosłego Konkursu Piosenki Eurowizji. Świeżo upieczona zwyciężczyni juniorskiej wersji konkursu została zapytana, czy chciałaby wystąpić kiedyś na Eurowizji.

Jeżeli chodzi o Eurowizję, to nie planuję. Nie mam teraz na to czasu i dopiero mam 12 lat. Ale zobaczymy. Teraz robię muzykę, a nowe single na pewno się pojawią — zdradziła Viki Gabor.

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019. Polska zwyciężyła po raz drugi

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019 w Gliwicach. Polska zwyciężyła w konkursie z piosenką „Superhero”, którą Wiktoria Gabor zaprezentowała w dwóch językach: polskim i angielskim. Choć w głosowaniu jury nasza reprezentantka zajęła 2. miejsce, to widzowie i internauci zdecydowali, że Polska znalazła się na 1. miejscu. Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019 z 278 punktami na koncie.

Wygrana Viki Gabor to drugie zwycięstwo Polski z rzędu na Eurowizji Junior. Czegoś takiego nie dokonał wcześniej żaden inny kraj. Przypomnijmy, że w 2018 roku konkurs wygrała Roksana Węgiel z piosenką „Anyone I Want to Be”. We wcześniejszych latach nasz kraj nigdy nie wygrał tej imprezy.

>> Tak Polska wygrała Eurowizję Junior 2019. Niesamowity moment ogłoszenia wyników [WIDEO]

RadioZET.pl/PK