Obserwuj w Google News

Eurowizja Junior 2019: Viki Gabor skomentowała wygraną w konkursie w Gliwicach

Piotr Krajewski
2 min. czytania
25.11.2019 09:32
Zareaguj Reakcja

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019 w niedzielę. Zwyciężczyni opublikowała pierwszy wpis po wygranej w konkursie w Gliwicach, w którym skomentowała zwycięstwo na Eurowizji Junior 2019. „Brak mi słów” — napisała szczęśliwa 12-letnia Viki Gabor.

Eurowizja Junior 2019 Viki Gabor skomentowała wygraną zwycięstwo w konkursie Gliwice
fot. PAP/Andrzej Grygiel

Viki Gabor komentuje wygraną na Eurowizji Junior 2019. Pierwszy wpis zwyciężczyni

Viki Gabor, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019, skomentowała po raz pierwszy wygraną w konkursie w Gliwicach. Młoda wokalistka opublikowała wpis na swoim Instagramie, w którym wyznała, że nie spodziewała się zwycięstwa w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019.

Kochani! Brak mi słów! Bardzo się cieszę z tej wygranej. Nie spodziewałam się tego! To jest najlepsza rzecz, jaka mi się przytrafiła i zapamiętam ten dzień do końca swojego życia. Wszyscy byli naprawdę świetni! Tancerze dali z siebie 100 proc. i tak fajnie mi w tym pomogli! Dziękuję Wam Wszystkim i serdecznie Was pozdrawiam! Share The Joy! — napisała Viki Gabor.

>>  Eurowizja Junior 2019: Roksana Węgiel zaliczyła wpadkę na wizji. Nie wiedziała, że ma włączony mikrofon [WIDEO]

Pierwszy wpis Viki Gabor po wygranej Eurowizji Junior 2019 skomentowało wiele polskich gwiazd, m.in. Margaret, Kayah, Lanberry, Cleo, Rafał Szatan, Tulia czy Julia Wieniawa.

Gratulujemy Viki. Jesteś naszym polskim Złotkiem — napisał zespół Tulia, który reprezentował Polskę na Eurowizji 2019.

>>  Tak Polska wygrała Eurowizję Junior 2019. Niesamowity moment ogłoszenia wyników [WIDEO]

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019 w Gliwicach. Polska zwyciężyła w konkursie z piosenką „Superhero”, którą Wiktoria Gabor zaprezentowała w dwóch językach: polskim i angielskim. Choć w głosowaniu jury nasza reprezentantka zajęła 2. miejsce, to widzowie i internauci zdecydowali, że Polska znalazła się na 1. miejscu. Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019 z 278 punktami na koncie.

>>  Eurowizja Junior 2020 odbędzie się w Polsce? Jest pierwszy komentarz Jacka Kurskiego

RadioZET.pl/PK