Obserwuj w Google News

The Voice of Poland: Edyta Górniak wróci do programu? Wiemy, kogo miałaby zastąpić

Piotr Krajewski
2 min. czytania
25.05.2020 14:47
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak wraca do „The Voice of Poland”? Jak informuje magazyn Flesz, piosenkarka może ponownie pojawić się w słynnym talent show. Przypomnijmy, że Edyta Górniak była jurorką w trakcie trzech edycji „The Voice of Poland”.

The Voice of Poland Edyta Górniak wróci do programu wiemy kogo miałaby zastąpić
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Edyta Górniak ponownie w „The Voice of Poland”? Nowa edycja programu zbliża się wielkim krokami, więc nic dziwnego, że pojawiają się już pierwsze informacje o potencjalnych jurorach w jedenastej edycji.

Jury to jeden z najważniejszych elementów „The Voice of Poland”. To właśnie trenerzy decydują w trakcie słynnych Przesłuchań w Ciemno, czy dać szansę uczestnikowi i odwrócić swój czerwony fotel. Czy Edyta Górniak wróci do programu?

Edyta Górniak szczerze o operacjach plastycznych. Ma już listę rzeczy, które chciałaby sobie poprawić

The Voice of Poland: Edyta Górniak wróci do programu?

Edyta Górniak negocjuje udział w kolejnej edycji „The Voice of Poland” — informuje Flesz. Jak donosi magazyn, producenci programu chcieliby ponownie zobaczyć artystkę w roli jurorki. 47-latka miałaby zastąpić podobno Margaret, która była trenerką w trakcie dziesiątej edycji.

Czy Edyta Górniak wróci do „The Voice of Poland”? Przekonamy się już wkrótce. Flesz dodaje, że nagrania do nowej edycji mają rozpocząć się pod koniec lipca i będą odbywać się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w związku z pandemią koronawirusa. Przypomnijmy, że trwają właśnie castingi online do „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” i „The Voice Senior”

Voice of Poland, Voice Kids, Voice Senior: CASTING ONLINE – jak się zgłosić?

Edyta Górniak ma już spore doświadczenie w „The Voice of Poland”. Artystka była jurorką podczas trzeciej, piątej i szóstej edycji. W jej drużynie znaleźli się m.in. Olga Jankowska, Jerzy Grzechnik czy Ana Andrzejewska.

Wokalistka była również trenerką Roksany Węgiel w pierwszej edycji „The Voice Kids”. To właśnie Edyta Górniak pomogła Roxie dotrzeć do finału i wygrać cały program.

RadioZET.pl/Flesz,party.pl/PK