Obserwuj w Google News

Ruszyły castingi do „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” i „The Voice Senior”. Jak się zgłosić?

Piotr Krajewski
2 min. czytania
18.05.2020 14:26
Zareaguj Reakcja

Ruszyły castingi do „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” i „The Voice Senior”. W tym roku uczestnicy mogą zgłaszać się wyłącznie internetowo. Jak zgłosić się przez internet i do kiedy trwają castingi online do programów „The Voice”? Sprawdźcie szczegóły.

Voice of Poland Voice Kids Voice Senior CASTING ONLINE jak się zgłosić i do kiedy
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

„The Voice of Poland”, „The Voice Kids” i „The Voice Senior” to jedne z najpopularniejszych muzycznych talent show w Polsce. O udziale w tych programach marzą tysiące osób, które potrafią i uwielbiają śpiewać.

W tym roku uczestnicy nowych edycji „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” i „The Voice Senior” zostaną wybrani jednak w nieco innych sposób. Trwają obecnie castingi online.

The Voice of Poland 10: kulisy finału. Alicja Szemplińska w rozmowie z RadioZET.pl [WIDEO]

Voice of Poland, Voice Kids, Voice Senior: CASTING ONLINE. Jak się zgłosić i do kiedy?

Castingi online do „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” i „The Voice Senior” właśnie się rozpoczęły. W przeciwieństwie do poprzednich lat, w tym roku nie odbędą się castingi w formie stacjonarnej. Do programów można zgłaszać się wyłącznie drogą internetową.

Jak wziąć udział w castingu online do „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” i „The Voice Senior? Każda chętna osoba musi wejść na stronę www.voicecasting.pl, wybrać program, w którym chce się wziąć udział i wysłać zgłoszenie. Trzeba wypełnić krótką ankietę dostępną na stronie oraz wysłać materiał wideo z nagranymi utworami. Po zakończeniu castingów, osoby, które zakwalifikują się do programu, zostaną poinformowane o tym drogą mailową lub telefoniczną. Castingi online do programów „The Voice” trwają do 31 maja.

Warunki udziału w castingach online The Voice:

  • The Voice of Poland — osoby, które ukończyły 16. rok życia
  • The Voice Senior — osoby, które ukończyły 60. rok życia
  • The Voice Kids — dzieci w wieku 8-14 lat, zgłoszenie muszą wypełnić rodzice lub opiekunowie prawni dziecka
  • każda zgłaszająca się osoba powinna nagrać muzyczne występy z wykorzystaniem podkładu, akompaniamentu na pianinie bądź gitarze lub zaśpiewać a cappella
  • nagrania nie mogą być edytowane za pomocą programów do obróbki dźwięku, muszą być pozbawione wszelkich efektów zmieniających głos

Nowe edycje Voice of Poland, Voice Kids, Voice Senior: kiedy nowe odcinki w TV?

Nowa edycja „The Voice of Poland” zostanie pokazana najprawdopodobniej jesienią tego roku — informuje portal Wirtualne Media. Po jej zakończeniu, w grudniu zobaczymy nowe odcinki „The Voice Kids”, a w styczniu i lutym — „The Voice Senior”.

RadioZET.pl/PK