Obserwuj w Google News

Pierwszy teledysk Roksany Węgiel trafił do internetu. Nikt jej wtedy jeszcze nie znał [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
20.05.2020 11:14
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel cieszy się dziś ogromną popularnością. Zwycięstwa w „The Voice Kids” i Eurowizji Junior sprawiły, że nastolatka stała się jedną z największych gwiazd młodego pokolenia w Polsce. W internecie pojawił się pierwszy amatorski teledysk Roxie, który nagrała jeszcze przed rozpoczęciem profesjonalnej kariery. Zobaczcie, jak wyglądała kiedyś Roksana Węgiel.

Roksana Węgiel jej pierwszy teledysk trafił do sieci nikt jej jeszcze nie znał wideo
fot. Youtube

Pierwszy teledysk Roksany Węgiel. Nikt jej jeszcze nie znał

Roksana Węgiel jeszcze kilka lat temu była nikomu nieznaną nastolatką, która marzyła o muzycznej karierze. W internecie można zobaczyć jej pierwszy amatorski teledysk nagrany w trakcie zagranicznych wakacji.

Młoda wokalistka stworzyła klip do piosenki „Idą wakacje” z repertuaru Majki Jeżowskiej. Co ciekawe, wideo powstało przed pierwszą edycją „The Voice Kids”, którą Roksana Węgiel wygrała. Wtedy jeszcze nikt jej nie znał.

Roksana Węgiel rapuje w Hot 16 Challenge 2. Nominowała zagraniczną gwiazdę [WIDEO]

Roksana Węgiel zdradziła, której swojej piosenki nie lubi

Roksana Węgiel ma zaledwie 15 lat, a już może pochwalić się kilkoma przebojami. Okazuje się, że młoda wokalistka nie przepada za wszystkimi swoimi hitami. W rozmowie z portalem Pomponik Roxie zdradziła, której swojej piosenki nie lubi.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

 

RadioZET.pl/PK