Obserwuj w Google News

Syn Krzysztofa Krawczyka zaśpiewał hit Marka Grechuty. Ma podobny głos do ojca? [WIDEO]

2 min. czytania
20.04.2021 09:59
Zareaguj Reakcja

Syn Krzysztofa Krawczyka również ma talent muzyczny? W sieci pojawiło się wideo, na którym Krzysztof Igor zaśpiewał przebój Marka Grechuty - "Będziesz moją panią". Ma podobny głos do ojca?

Krzysztof Krawczyk
fot. Andrzej WRZESINSKI/East News

Syn Krzysztofa Krawczyka, podobnie jak ojciec, próbuje swoich sił jako wokalista. W sieci ponownie zrobiło się głośno o nagraniu Krzysztofa Igora, na którym wykonał polski przebój. Syn znanego wokalisty zaśpiewał "Będziesz moją panią" z repertuaru Marka Grechuty.

Syn Krzysztofa Krawczyka zaśpiewał hit Marka Grechuty

Krzysztof Igor odziedziczył po zmarłym niedawno wokaliście nie tylko imię, ale również miłość do muzyki. Syn Krawczyka oraz Haliny Żytkowiach marzył o karierze podobnej do tej, którą obserwował u ojca. Niestety młody Krzysztof uległ wypadkowi w 1988 roku i zachorował na padaczkę, która pokrzyżowała mu wielkie plany.

Redakcja poleca

Nie oznacza to jednak, że Krzysztof Krawczyk Junior zrezygnował z występowania. Chłopak został podopiecznym Stowarzyszenia Studio Integracji Krzysztofa Cwynara. Jak czytamy w opisie organizacji, zajmuje się ona spełnianiem marzeń.

"Na co dzień prowadzimy rehabilitację przez sztukę dla osób niepełnosprawnych z różnymi schorzeniami. Organizujemy ogólnopolskie wydarzenia integracyjne, wspieramy, promujemy i opiekujemy się utalentowanymi artystami. Za pomocą sztuki rozwijamy twórcze pasje i umiejętności, pomagamy osobom niepełnosprawnym odzyskiwać wiarę we własne siły, uczymy akceptacji i integracji społecznej" - głosi komunikat na stronie studia.

Dzięki inicjatywie swój talent może pielęgnować także Krzysztof Igor. W sieci znajdziemy liczne nagrania, na których słyszymy covery znanych utworów w jego wykonaniu.

Zobacz też:  Natalia Kukulska wplątana w sprawę z synem Krzysztofa Krawczyka. Wokalistka dementuje 

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka w sieci ponownie zrobiło się głośno na temat nagrania z udziałem jego syna. Chodzi o wideo z koncertu "Krzysztof Cwynar zaprasza..." w Łodzi, który odbył się w 2017 roku. Wówczas Krzysztof Igor wykonał na scenie przebój Marka Grechuty "Będziesz moją panią".

Występ możecie zobaczyć poniżej:

Oglądaj

Komentujący z entuzjazmem odnieśli się do nagrania. Chwalą młodego wokalistę i trzymają za niego kciuki.

"Brawo panie Krzysztofie juniorze, proszę śpiewać i nie zmarnować talentu!" - pisze Barbara.

"Pięknie Panie Krzysztofie Musi Pan kontynuować nigdy nie jest za późno trzymam kciuki" - dodaje Elżbieta.

"Igor- śpiewasz sercem. To się słyszy i czuje!!! Powodzenia!!!" - zauważa Magdalena.

Marek Grechuta - "Będziesz moją panią"

"Będziesz moją panią" to utwór napisany i skomponowany przez Marka Grechutę. Kompozycja znana również pod tytułem "Marzenie" trafiła na album Grechuty i grupy Anawa z 1970 roku. Wersja rozszerzona krążka wzbogacona o 12 dodatkowych utworów pojawiła się na rynku muzycznym 30 lat później.

Oglądaj

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Onet