Obserwuj w Google News

Natalia Kukulska wplątana w sprawę z synem Krzysztofa Krawczyka. Wokalistka dementuje

3 min. czytania
16.04.2021 13:14

Natalia Kukulska zdementowała informację jednego z magazynów, który podał, że wokalistka nagra płytę z synem Krzysztofa Krawczyka. Sprawą oburzony jest Andrzej Kosmala. Menadżer zmarłego piosenkarza ujawnił szczegóły albumu Krzysztofa juniora.

Natalia Kukulska
fot. Mateusz Grochocki/East News

Śmierć  Krzysztofa Krawczyka była szokiem dla bliskich, przyjaciół i współpracowników gwiazdora. Niestety tragedia zamiast łączyć, stała się przyczynkiem do kłótni i medialnego lansu. Kontrowersje pojawiły się już na pogrzebie, podczas którego doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań między Ewą Krawczyk a Marianem Lichtmanem. Wdowa zarzuciła byłemu Trubadurowi żerowanie na śmierci jej męża. Wtórował jej menadżer Andrzej Kosmala, który w facebookowym wpisie, zarzucił Lichtmanowi rozpowszechnianie sensacyjnych i często nieprawdziwych informacji na temat prywatnego życia Krzysztofa Krawczyka. Nie obeszło się bez ostrej riposty byłego perkusisty Trubadurów. 

Syn Krzysztofa Krawczyka był bojkotowany na pogrzebie? Marian Lichtman odpowiada Kosmali 

Natalia Kukulska dementuje informacje o płycie z synem Krawczyka  

Nieoczekiwanie ofiarą fałszywych doniesień brukowców stała się Natalia Kukulska. Jeden z magazynów opublikował artykuł o przyjaźni łączącej wokalistkę z synem Krzysztofa Krawczyka. Według doniesień pisma Kukulska i Krzysztof junior mają nagrać wspólną płytę i tym samym młody Krawczyk miałby spłacić dług wobec ojca, z którym rzekomo nie zdążył zrealizować albumu.

Córka  Anny Jantar postanowiła skomentować publikację we wpisie na Instagramie. 

To ja. Naczelna cierpiętnica RP. Wklejona w martyrologię mojej rodziny i wszelkich osób, które się z nią znały. Bo taką „gębę” próbują mi dorobić brukowce, Ci, którzy te brukowce cytują w portalach plotkarskich aż do komentujących, którzy łykają to gładko - pisze Kukulska. 

Właśnie jestem po lekturze "Na żywo", którego okładka ze mną przyciągnęła mój wzrok na stacji benzynowej tytułem "Spłaci mu swój dług". Długów nie lubię i o żadnym nie wiem. Kupiłam. Czytam. Sugerowany wierzyciel to "wujo" jak pisze redakcja. Krzysztof Krawczyk. Opis naszych relacji mocno podkoloryzowany. Nawet tych z przeszłości. Widzieliśmy się kilka razy w życiu. Ale to nic... Cała historia dotyczy syna - Krzysztofa jr., z którym podobno się przyjaźnię i teraz chcę nagrać z nim duet, by mu pomóc, to ma być ta spłata długów. Ufff, czyli nie kasa. Syna ś.p. Krzysztofa nie znam. Nawet nie wiedziałam, że śpiewa - wyjaśnia wokalistka. 

Najbardziej niewiarygodne jest to, że w artykule są moje kwieciste wspomnienia z naszych relacji i zabaw. To są ”cytaty”. Serio? Można aż tak? I mój tata, który ponoć mi rzekł: "Na wujka Krzysia zawsze możesz liczyć”... No piękna historia. Mam nadzieję, że ten, kto napisał ten artykuł, spłaci dług. Musi być pokaźny, skoro chwyta się takiej roboty - drwi z autora piosenkarka. 

Natalia Kukulska wspomina ostatnie spotkanie Krawczyka i Jantar. Wpis wzrusza do łez [FOTO]

Do sprawy odniósł się także Andrzej Kosmala. Menadżer Krzysztofa Krawczyka nie krył zdumienia, gdy przeczytał rewelacje na temat współpracy Krzysztofa juniora z Natalią Kukulską. Jak zakomunikował w swoim wpisie, płyta została nagrana, lecz nie z wokalistką, a samym Krzysztofem Krawczykiem. 

No to już nie muszę dzwonić do Natalki, a chciałem pełen oburzenia! Wujek Andrzej Kosmala - Przyjaciel Twojej Mamy i Twego Ojca! A Krzysiu nagrał już płytę z Tatą i czeka na wydanie! - przekazał na Facebooku Andrzej Kosmala.

Powstaje musical o Krzysztofie Krawczyku. Menadżer jest oburzony i zarzuca teatrowi kłamstwo