Obserwuj w Google News

Mateusz Ziółko we wzruszającym teledysku. Nowy singiel "Weź mnie" już w sieci [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
22.04.2022 11:15

Mateusz Ziółko powrócił z nowym singlem "Weź mnie" zapowiadający kolejną płytę wokalisty. Utwór promuje teledysk, który pokazujące historię i wspomnienia miłości rozgrywającej się od dziecięcych lat.

Mateusz Ziółko
fot. mat. prasowe

Mateusz Ziółko ma na swoim koncie wiele przebojów, m.in. "W płomieniach" i "7 rzeczy". Wokalista, który podbił serca polskich widzów, chociażby pamiętnym występem w "Twoja twarz brzmi znajomo" z utworem Zbigniewa Wodeckiego, otwiera kolejny rozdział w swojej muzycznej karierze.

Redakcja poleca

Mateusz Ziółko i nowy singiel "Weź mnie"

"Weź mnie" to pierwszy singiel zwiastujący nowy album Mateusza Ziółko. Jak zapowiada sam artysta, kolejna płyta ma być spójnym konceptem artystycznym.

"Weź mnie" - to historia zmagającego się z własną tożsamością człowieka, który zagubił na swojej życiowej drodze poczucie prawdy i szuka jej w złych miejscach. W rezultacie traci poczucie bycia kochanym i zdolność odczuwania czystej miłości. Okazuje się, że to co tak często uznajemy za bardzo odległe, nierealne i niedostępne już dla nas, mamy tak naprawdę na wyciągnięcie ręki...w sobie. Wystarczy zawołać szczerze z głębi swojego serca: WEŹ MNIE!!!!! i dać się odnaleźć...miłości – mówi Ziółko.

Redakcja poleca

Piosenka powstała we współpracy z duetem Hotel Torino, czyli Dominikiem Buczkowskim–Wojtaszkiem i Patrykiem Kumorem. Producenci tworzyli m.in. hity Viki Gabor czy Roksany Węgiel.

"Weź mnie" promuje oficjalny teledysk. Jak czytamy w zapowiedzi, klip jest wzruszającym obrazem pokazującym historię miłości rozgrywającej się od dziecięcych lat. Symboliczny domek na drzewie to miejsce powrotu do wspólnych momentów, miejsca,w którym miłość się rozpoczęła, w którym wszystko było niewinne i bezpieczne.

Damian Ukeje Alicja Szemplińska Mateusz Ziółko
12 Zobacz galerię
fot. Piotr Kamionka/REPORTER,East News, Jacek Dominski/REPORTER/East News, Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

RadioZET.pl/mat.prasowe