Obserwuj w Google News

Dawid Podsiadło nagrał utwór z sanah. Artysta zachęca do odsłuchu i zapowiada solowy album

Joanna Chojnacka
2 min. czytania
15.04.2022 08:20
Zareaguj Reakcja

Dawid Podsiadło jest kolejnym gościem na najnowszej płycie sanah. Artysta przy okazji kawałka "Ostatnia nadzieja" zapowiedział także swój nowy solowy album.

sanah/Dawid Podsiadło
fot. Artur Szczepanski/REPORTER/VIPHOTO/East News

Dawid Podsiadło i sanah zaprezentowali wspólny utwór "Ostatnia nadzieja". To także ostatni singiel, który ukazał się przed premierą albumu "Uczta" artystki. Cała płyta jest już dostępna na Spotify.

Dawid Podsiadło i sanah w utworze "Ostatnia nadzieja"

Wokalistka na swoim trzecim albumie postawiła na duety. Nagrała materiał składający się z 11 utworów, każdy z nich nagrała z wyjątkowym gościem. W tworzeniu "Uczty" wzięli udział tacy artyści jak Natalia Grosiak, Kwiat Jabłoni, Grzegorz Turanu, Artur Rojek, wspomniany Dawid Podsiadło, Igor Herbut, Daria Zawiałow, Ania Dąbrowska, Miętha, Vito Bambino oraz ten Stan.

Redakcja poleca

Podsiadło udostępnił nowy utwór w swoich mediach społecznościowych, gdzie polecił wszystkim "Ucztę". Przyznał, że jest fanem całego krążka, a sanah nazwał "wybitną artystką".

Oglądaj

Dawid Podsiadło zapowiedział swój nowy album

Muzyk zdradził również, że to nie ostatni ich wspólny utwór w najbliższym czasie. Dawid Podsiadło zapowiedział swoją solową płytę, na której w roli gościni pojawi się właśnie sanah. Ostatni album wokalisty "Małomiasteczkowy" ukazał się w 2018 roku.

Oprócz tego Dawid Podsiadło obiecał zniecierpliwionym fanom, którzy nie mogą doczekać się jego nowej muzyki, że już wkrótce ukaże się jego pierwszy singiel zapowiadający czwarty album studyjny.

Wiemy już, które utwory chcielibyśmy pokazać Wam przed premierą, które zasłużyły sobie na szlachetne miano - singiel.
I naprawdę już bardzo niedługo będziecie mogli ich posłuchać i pchnąć kawałek naszej wspólnej historii o kamyk dalej.

Album "Uczta" ukazał się 15 kwietnia 2022 roku nakładem wytwórni Magic Records w dystrybucji Universal Music Polska. To trzeci album studyjny sanah.

Wykształcenie polskich muzyków. Co robiliby znani artyści, gdyby nie występowali na scenie? [ZDJĘCIA]