Obserwuj w Google News

Dawid Tyszkowski debiutuje. Singiel "Koszulka" podbije serca słuchaczy? [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
21.04.2022 16:12
Zareaguj Reakcja

Dawid Tyszkowski zaprezentował debiutancki singiel "Koszulka". Utwór współtworzył Patrick The Pan, który miał już okazję nagrywać z Dawidem Podsiadłą i Darią Zawiałow. Czy młody wokalista i songwriter zachwyci polskich słuchaczy?

Dawid Tyszkowski
fot. mat. prasowe / Zuzanna Mazurek

Dawid Tyszkowski to młody wokalista i songwriter, który właśnie debiutuje na polskiej scenie. Do sieci trafił jego debiutancki singiel "Koszulka" stworzony wspólnie z Patrickiem The Panem.

Redakcja poleca

Dawid Tyszkowski – "Koszulka". Debiutancki singiel młodego wokalisty

"Koszulka" to zapowiedź debiutanckiego wydawnictwa Dawida Tyszkowskiego. Jego pierwsza EP-ka będzie miała premierę jeszcze w pierwszej połowie tego roku.

Autorem tekstu piosenki jest sam Dawid Tyszkowski, a produkcją zajął się muzyk Patrick The Pan, który ma na swoim koncie wspólne utwory m.in. z Dawidem Podsiadłą, Darią Zawiałow i Ralphem Kaminskim.

Wydanie pierwszego singla to dla mnie duże wydarzenie. Jednak jestem dopiero na początku swojej drogi, więc już nie mogę się doczekać, jak to wszystko się rozwinie w przyszłości – mówi Dawid, który uwielbia eksperymentować i cały czas poszukuje nowych inspiracji.

Redakcja poleca

Kilka słów o debiutancie napisał także Patrick The Pan: "Młody, bardzo utalentowany artysta. Jeszcze we wrześniu, gdy się poznaliśmy, żalił się, że chciałby w muzykę, ale nie wie jak i z kim się za to wziąć a dziś FONOBO Label wydaje jego debiutancki singiel zapowiadającego EP-kę. Jestem odpowiedzialny za produkcję i mix i bardzo się cieszę, gdyż wierzę, że będzie z tego pieca chleb. Wierzcie w marzenia!".

Piosenkę promuje oficjalny teledysk stworzony przez Michała Mazurka.

RadioZET.pl/mat.prasowe