Obserwuj w Google News

Ed Sheeran nakręcił teledysk w Kijowie. Zadedykował go Ukraińcom: "Jestem z Wami" [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
22.04.2022 09:43
Zareaguj Reakcja

Ed Sheeran zaprezentował teledysk do nowego singla "2step". Klip powstał w Kijowie jeszcze przed wybuchem wojny. Artysta postanowił zadedykować wideo wszystkim Ukraińcom i przekazać cały dochód z wyświetleń na rzecz Ukrainy. "Jestem wdzięczny, że miałem możliwość nakręcenia tam teledysku" – napisał Brytyjczyk.

Ed Sheeran
fot. Youtube screen / Ed Sheeran

Ed Sheraan kontynuuje promocję swojej najnowszej płyty "Equals", która ukazała się pod koniec zeszłego roku. Artysta zaprezentował nowy singiel "2step" z gościnnym udziałem rapera Lil Baby.

Utwór promuje teledysk nakręcony w Kijowie. Ed Sheeran zadedykował go Ukrainie i postanowił przekazać wszystkie zyski z wyświetleń na pomoc mieszkańcom ogarniętego wojną kraju.

Redakcja poleca

Ed Sheeran nakręcił teledysk w Kijowie. Nowe wideo "2step" zadedykował Ukraińcom

Ed Sheeran zaprezentował klip do singla "2step". Wideo rozpoczyna się oświadczeniem wokalisty, w którym odnosi się do wojny w Ukrainie.

Nakręciłem ten klip w Kijowie, zanim rozpoczęły się te niszczycielskie akty przemocy. To była moja pierwsza wizyta w Ukrainie i czułem się tak dobrze ugoszczony przez wszystkich - od ekipy produkcyjnej po wiele innych osób, które spotkałem w trakcie moich dni wolnych. Ukraina to dumny i wytrzymały kraj. Jestem wdzięczny, że miałem możliwość nakręcenia tam teledysku – napisał Sheeran.

Wokalista zadedykował nowy teledysk wszystkim Ukraińcom i postanowił wesprzeć finansowo ofiary wojny.

 Jestem z Ukrainą. Przekażę wszystkie zyski z wyświetleń teledysku w serwisie Youtube na rzecz DEC’s Ukraine Humanitarian Appeal – dodał Brytyjczyk.

Zobacz: Wojna w Ukrainie - najnowsze informacje [RELACJA NA ŻYWO]

Gwiazdy, które pomagają Ukrainie
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram / martamanowska / filip_chajzer/ margaret_official