Obserwuj w Google News

Hot16Challenge2: Taco Hemingway i Quebonafide rapują o ataku paniki Filipa Chajzera [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
05.05.2020 10:51
Zareaguj Reakcja

Taco Hemingway i Quebonafide rapują o Filipie Chajzerze w #Hot16Challenge2. Akcja polskich raperów podbija internet i zdobywa coraz więcej fanów. W najnowszej odsłonie #Hot16Challenge2 Taconafide nawiązali do Filipa Chajzera i sytuacji z „Dzień Dobry TVN”, gdzie dziennikarz TVN sparodiował atak paniki.

Hot16Challenge2 Taco Hemingway i Quebonafide rapują o ataku paniki Filipa Chajzera wieo
fot. Youtube screen, Artur Zawadzki/REPORTER/East News

#Hot16Challenge2 podbija internet. Głośna inicjatywa polskich raperów polega na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych artystów do akcji, którzy mają za zadanie stworzyć utwór w ciągu 72 godzin. Celem #Hot16Challenge2 jest walka z koronawirusem oraz zbiórka pieniędzy na rzecz lekarzy i szpitali walczących z pandemią. Zbiórkę można wesprzeć na stronie www.siepomaga.pl/hot16challenge.

Do #Hot16Challenge2 dołączyli ostatno także Taco Hemingway Quebonafide. Duet Taconafide nagrał piosenkę, w której nawiązał do Filipa Chajzera i głośnej sytuacji z „Dzień Dobry TVN”, gdzie popularny dziennikarz sparodiował atak paniki.

Filip Chajzer straci pracę? Jest reakcja KRRiT na zachowanie prezentera "Dzień Dobry TVN"

Hot16Challenge2: Taco Hemingway i Quebonafide rapują o Filipie Chajzerze i ataku paniki

Taco Hemingway i Quebonafide rapują o Filipie Chajzerze w #Hot16Challenge2. W  najnowszym utworze duetu Taconafide pojawiło się nawiązanie do afery z „Dzień Dobry TVN”.

Ty atak paniki masz jak Filip Chajzer — rapuje Taco Hemingway w #Hot16Challenge2.

Przypomnijmy, że afera w „Dzień Dobry TVN” z Filipem Chajzerem odbiła się szerokim echem w internecie. W jednym z listopadowych odcinków programu dziennikarz symulował atak paniki podczas rozmowy o zaburzeniach lękowych. Niestosowny żart spotkał się z masową krytyką ze strony widzów, a sprawa została zgłoszona do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

RadioZET.pl/PK