Obserwuj w Google News

Quebonafide wrócił do starego wizerunku. Już wiemy, dlaczego wyglądał tak grzecznie

Piotr Krajewski
2 min. czytania
01.04.2020 15:45
Zareaguj Reakcja

Queobonafide opublikował nowy teledysk do utworu „SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ”. W klipie raper oficjalnie zrywa ze swoim grzecznym wizerunkiem, odnosi się do medialnego szumu wokół jego osoby i wyjaśnia, dlaczego tak wyglądał przez ostatnie tygodnie.

Quebonafide wrócił do starego wizerunku już wiemy dlaczego wyglądał tak grzecznie
fot. Youtube screen

Quebonafide wrócił do starego wizerunku. Nowy teledysk do utworu SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ

Quebonafide wrócił do starego wizerunku. W nowym teledysku do piosenki „SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ” zrezygnował z wycofanej postawy, grzecznego stroju, peruki i okularów. Raper ponownie zaprezentował swoje tatuaże, z których od lat jest znany.

Nietypowa zmiana wizerunku Quebonafide byłą związana z kampanią reklamową. Kilka dni temu artysta opublikował enigmatyczne nagranie „CTK Creeps”, w którym oprowadza widzów po swoim domu. Raper zaszyfrował w nim pewną wiadomość. W nowym teledysku zdecydował się wszystko wyjaśnić.

Okazuje się, że dzięki współpracy z Allegro Quebonafide otrzyma milion złotych. Cała kwota zostanie przekazana na cele charytatywne. W klipie do piosenki „SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ” zdradził, gdzie trafią wszystkie pieniądze.

Całą tę kwotę postanowiłem przeznaczyć na cele charytatywne: zakup instrumentów muzycznych dla dzieci i młodzieży z Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowie, wsparcie dla Schroniska Bezdomnych Zwierząt w Pawłowie na zakup nowych boksów, zakup aparatu do nieinwazyjnego wspomagania oddechu u noworodków na potrzeby Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie oraz remont i wyposażenie siedziby Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Ciechanowie, zajmującego się opieką nad dziećmi pochodzącymi z rodzin dotkniętych ubóstwem, niewydolnością wychowawczą rodziców oraz problemami alkoholowymi. Pozostałe środki wesprą ogólnopolskie działania Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę — mówi raper.

Romantic Psycho Japan Edition: nowa płyta Quebonafide

Quebonafide wydał kilka dni temu nowy album „Romantic Psycho”. Popularny raper ujawnił jednak, że był to jedynie przedsmak tego, co przygotował dla swoich fanów. 1 kwietnia zaprezentował „docelową” nową płytę zatytułowaną „Romantic Psycho — Japan Edition”, którą promuje piosenka „SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ”.

Dziś premierę ma mój docelowy album, w którego realizację włożyłem wiele pracy i serca. Dziękuję wszystkim zaangażowanym za ostatnie dwa miesiące — mówi raper.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK