Obserwuj w Google News

Gwiazdor Marvela złamał w wypadku ponad 30 kości. Aktor uczy się chodzić [WIDEO]

2 min. czytania
27.03.2023 11:57

Jeremmy Renner miał poważny wypadek, w którym doznał złamania ponad 30 kości. Obecnie trwa rehabilitacja gwiazdora Marvela. Aktor uczy się chodzić.

Jeremy Renner
fot. jeremyrenner / twitter / BEEM/Beem/East News

Jeremy Renner uległ na początku stycznia 2023 roku poważnemu wypadkowi.  Poturbowany aktor trafił do szpitala z ciężkimi obrażeniami. Na szczęście już jest lepiej i gwiazdor Marvela przechodzi rehabilitację, która pozwala mu wrócić do formy. Zaczął ponownie chodzić.

Jeremy Renner znowu chodzi

Kiedy informacja o wypadku z udziałem odtwórcy Hawkeye'a w produkcjach Marvel Studios obiegła świat, fani byli w szoku. Widzowie bali się o los aktora, ale koniec końców Renner wyszedł z sytuacji obronną ręką. Od niefortunnego zdarzenia, podczas którego gwiazdor zachował się jak prawdziwy superbohater, ratując swojego siostrzeńca, minęło już kilka miesięcy. Renner znowu może chodzić.

Redakcja poleca

Na Twitterze Rennera pojawiło się nagranie z rehabilitacji, na którym widzimy go w specjalnym urządzeniu, ułatwiającym ponowną naukę chodzenia.

- Muszę teraz znaleźć COŚ do zabicia czasu, aby moje ciało mogło wyzdrowieć z pomocą mojej woli.

Jak słyszymy na nagraniu, Renner rehabilituje się w maszynie, która odciąża 60% wagi jego ciała. Dzięki temu uszkodzone kończyny mogą łatwiej przystosowywać się do ponownego poprawnego funkcjonowania. Oprócz chęci powrotu do formy aktor znany z wielu filmów akcji, w tym serii "Avengers", myśli zapewne nie tylko o ponownym pojawieniu się na planie filmowym. Renner jest znany z tego, że lubi wykonywać wyczyny kaskaderskie swoich postaci bez używania dublera. W obecnej fazie na pewno nie będzie w stanie wrócić do dawnego życia, ale istnieje szansa, że Renner odzyska sprawność sprzed wypadku. Niewykluczone jednak, że nie będzie już tak zwinny jak niegdyś.

Redakcja poleca

Jeremy Renner: wypadek aktora

Renner doznał tępego urazu klatki piersiowej i obrażeń ortopedycznych podczas pracy na pługu śnieżnym. Pomagał jednemu z członków swojej rodziny, który utknął w samochodzie znajdującym się w zaspie. Według szeryfa hrabstwa Washoe po tym, jak Renner wyciągnął samochód ze śniegu i wyszedł z pługa śnieżnego, pojazd do odśnieżania zaczął się toczyć. Wjechał w aktora, poważnie go przy tym raniąc. Renner został przewieziony do szpitala na oddział intensywnej terapii. Po przejściu dwóch operacji wyszedł z placówki. Trwająca od kilku miesięcy rehabilitacja pozwala mu wracać do formy.

RadioZET.pl/Twitter