Obserwuj w Google News

Jeremy Renner planuje przyszłość po przerażającym wypadku: "Mam nadzieję, że jesteście gotowi"

2 min. czytania
04.02.2023 19:19
Zareaguj Reakcja

Jeremy Renner zamieścił na Instagramie wpis, dotyczący jego przyszłości po groźnym wypadku, do którego doszło na początku stycznia 2023 roku.

Jeremy Renner
fot. jeremyrenner / twitter / BEEM/Beem/East News

Jeremy Renner uległ na początku stycznia 2023 roku poważnemu wypadkowi. Poturbowany aktor trafił do szpitala z ciężkimi obrażeniami. Na szczęście już jest lepiej i gwiazdor Marvela zaczął rehabilitację, która pozwoli mu wrócić do formy. Już myśli o swoich aktorskich planach na przyszłość.

Jeremy Renner planuje przyszłość po wypadku

Kiedy informacja o wypadku z udziałem odtwórcy Hawkeye'a w produkcjach Marvel Studios obiegła świat, jego fani byli w szoku. Widzowie bali się o los aktora, ale koniec końców Renner wyszedł z sytuacji obronną, ręką, chociaż najnowsze doniesienia sugerują, że może bardzo długo dochodzić do siebie.

Redakcja poleca

Jeremy Renner postanowił zaktualizować informacje na temat swojego stanu zdrowia. Instagramie aktora pojawił się wpis dotyczący jego planów zawodowych. Zdradził, że na platformę Disney+ trafi nowy serial z jego udziałem. Mowa o "Rennervations".

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że już wkrótce będziemy mogli podzielić się z wami programem "Rennervations" na Disney+!!! Jak tylko stanę na nogi, przyjedziemy do wszystkich WAS na całym świecie… Mam nadzieję, że jesteście gotowi!!!

"Rennervations" to czteroodcinkowy serial, który ukazuje pasję aktora do wspierania społeczności na całym świecie poprzez ponowne restaurowanie wyjątkowych, pojazdów, które mają zaspokoić potrzeby bohaterów produkcji. Na razie nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera serialu.

Redakcja poleca

Jeremy Renner: wypadek aktora

Renner doznał tępego urazu klatki piersiowej i obrażeń ortopedycznych podczas pracy na pługu śnieżnym. Pomagał jednemu z członków swojej rodziny, który utknął w samochodzie znajdującym się w zaspie. Według szeryfa hrabstwa Washoe po tym, jak Renner wyciągnął samochód ze śniegu i wyszedł z pługa śnieżnego, pojazd do odśnieżania zaczął się toczyć. Wjechał w aktora, poważnie go przy tym raniąc. Renner został przewieziony do szpitala na oddział intensywnej terapii. Po przejściu dwóch operacji wyszedł z placówki. Obecnie przechodzi rehabilitację.

RadioZET.pl/Instagram