Obserwuj w Google News

Zmieniono plakat nowego serialu z Jeremym Rennerem. Wszystko przez wypadek aktora

2 min. czytania
18.01.2023 14:39
Zareaguj Reakcja

Jeremy Renner wystąpił ostatnio w serialu "Mayor of Kingstown". Z powodu niedawnego wypadku, któremu uległ gwiazdor, zdecydowano się zmienić plakat produkcji.

Mayor of Kingstown - Jeremy Renner - palakt serialu Paramount+
fot. Paramount+/materiały prasowe

Jeremy Renner uległ na początku stycznia 2023 roku poważnemu wypadkowi. Poturbowany aktor trafił do szpitala z ciężkimi obrażeniami. Platforma Paramount+ odpowiedzialna za najnowszy serial z udziałem gwiazdora Marvela, postanowiła uszanować go, zmieniając plakat serialu "Mayor of Kingstown".

"Mayor of Kingstown": wypadek Jeremy'ego Rennera wpłynął na zmianę plakatu

Kiedy informacja o wypadku z udziałem odtwórcy Hawkeye'a w produkcjach Marvel Studios obiegła świat, jego fani byli w szoku. Widzowie bali się o los aktora, ale koniec końców Renner wyszedł z sytuacji obronną, ręką, chociaż najnowsze doniesienia sugerują, że może bardzo długo dochodzić do siebie. 

Redakcja poleca

Jak podaje Variety, szefowie platformy streamingowej Paramount+, na której zadebiutowała ostatnio kontynuacja produkcji z udziałem Rennera, zdecydowali się na zmianę oryginalnego plakatu serialu "Mayor of Kingstown". Pierwotna grafika ukazywała poturbowaną postać odgrywaną przez aktora.

Tuż po premierze "Mayor of Kingstown" zaktualizowano plakat, pozbawiając bohatera licznych obrażeń twarzy.

Paramount+/materiały prasowe
fot. Paramount+/materiały prasowe

Pierwszy plakat zadebiutował w grudniu 2022 roku, zanim Renner uległ wypadkowi i zanim opublikował na Instagramie swoje zdjęcie ze szpitala z posiniaczoną twarzą. Najnowsza grafika rezygnuje z obrażeń twarzy bohatera granego przez Rennera, unikając w ten sposób skojarzeń z wypadkiem i ewentualnego oskarżenia o żerowanie na nieszczęściu gwiazdora.

Renner doznał tępego urazu klatki piersiowej i obrażeń ortopedycznych podczas pracy na pługu śnieżnym. Pomagał jednemu z członków swojej rodziny, który utknął w samochodzie znajdującym się w zaspie. Według szeryfa hrabstwa Washoe po tym, jak Renner wyciągnął samochód ze śniegu i wyszedł z pługa śnieżnego, pojazd do odśnieżania zaczął się toczyć. Wjechał w aktora, poważnie go przy tym raniąc. Renner został przewieziony do szpitala na oddział intensywnej terapii. Po przejściu dwóch operacji wyszedł z placówki. Teraz czeka go rehabilitacja. 

Redakcja poleca

"Mayor of Kingstown": o czym jest serial z Jeremym Rennerem?

Najnowsza produkcja z udziałem Rennera to thriller stworzony przez Taylora Sheridana i Hugh Dillona. "Mayor of Kingstown" opowiada o wpływowej rodzinie McLuskych, którzy rządzą w Kingstown w stanie Michigan. Miasto utrzymuje się dzięki branży więziennej.  Produkcja porusza tematy systemowego rasizmu, korupcji i nierówności oraz próby zaprowadzenia porządku i sprawiedliwości w mieście, w którym panuje bezprawie.  W rolach głównych oprócz Rennera wystąpili Dianne Wiest, Hugh Dillon, Tobi Bamtefa, Taylor Handley, Emma Lair, Derek Webster, Hamish Allan-Headley, Pha'rez Lass, Aidan Gillen, Kyle Chandler i Nishi Munshi. Premiera 1. odcinka 2. sezonu "Mayor of Kingstown" odbyła się 15 stycznia 2023 roku na platformie Paramount+. Obecnie produkcja jest niedostępna w Polsce.

RadioZET.pl/Variety