Obserwuj w Google News

Ponad 30 złamanych kości. Jeremy Renner powoli wraca do siebie po wypadku

2 min. czytania
22.01.2023 12:34

Jeremy Renner miał poważny wypadek. Gwiazdor Marvela wyszedł już ze szpitala i obecnie przechodzi rehabilitację, by wrócić do siebie.

Jeremy Renner
fot. Jeremy Renner/Instagram

Jeremy Renner uległ na początku stycznia 2023 roku poważnemu wypadkowi. Poturbowany aktor trafił do szpitala z ciężkimi obrażeniami. Na szczęście już jest lepiej i gwiazdor Marvela powoli zaczyna rehabilitację, która pozwoli mu wrócić do formy.

Jeremy Renner zaczął rehabilitacę

Kiedy informacja o wypadku z udziałem odtwórcy Hawkeye'a w produkcjach Marvel Studios obiegła świat, jego fani byli w szoku. Widzowie bali się o los aktora, ale koniec końców Renner wyszedł z sytuacji obronną, ręką, chociaż najnowsze doniesienia sugerują, że może bardzo długo dochodzić do siebie.

Redakcja poleca

Na Instagramie aktora pojawił się nowy post, który informuje fanów o postępach w rekonwalescencji. Renner przechodzi obecnie rehabilitację.

Poranne treningi, plany - wszystko się zmieniło w tym wyjątkowym nowym roku... Zrodziło się z tragedii dla całej mojej rodziny i szybko skupiła się na przesadnym skumulowaniu miłości. Chcę podziękować WSZYSTKIM za ich wiadomości i troskę o moją rodzinę i o mnie... Dużo miłości i uznania dla was wszystkich. Te ponad 30 złamanych kości zrośnie się, wzmocni, tak jak pogłębi się miłość i więź z rodziną i przyjaciółmi. Miłości i błogosławieństwa dla was wszystkich.

Na załączonym zdjęciu widzimy, że aktor jest obecnie rehabilitowany. W dziękczynnym poście mimochodem zdradził informację na temat swojego stanu zdrowia. Okazało się, że w wypadku złamaniu uległo ponad 30 kości Rennera. To dość wysoka liczba, biorąc pod uwagę, że dorosły człowiek ma około 200 kości w ciele.

Redakcja poleca

Jeremy Renner: wypadek aktora

Renner doznał tępego urazu klatki piersiowej i obrażeń ortopedycznych podczas pracy na pługu śnieżnym. Pomagał jednemu z członków swojej rodziny, który utknął w samochodzie znajdującym się w zaspie. Według szeryfa hrabstwa Washoe po tym, jak Renner wyciągnął samochód ze śniegu i wyszedł z pługa śnieżnego, pojazd do odśnieżania zaczął się toczyć. Wjechał w aktora, poważnie go przy tym raniąc. Renner został przewieziony do szpitala na oddział intensywnej terapii. Po przejściu dwóch operacji wyszedł z placówki.

RadioZET.pl/Instagram