Obserwuj w Google News

"Twardy sk***ysyn": gwiazdor Marvela skomentował wypadek Jeremy'ego Rennera

2 min. czytania
23.01.2023 13:55
Zareaguj Reakcja

Chris Evans - odtwórca Kapitana Ameryki, postanowił skomentować rehabilitację Jeremy'ego Rennera. Gwiazdor Marvela uległ niedawno poważnemu wypadkowi.

Chris Evans, Jeremy Renner
fot. jeremyrenner / twitter / BEEM/Beem/East News/ VALERIE MACON/AFP/East News

Jeremy Renner uległ na początku stycznia 2023 roku poważnemu wypadkowi. Poturbowany aktor trafił do szpitala z ciężkimi obrażeniami. Na szczęście już jest lepiej i gwiazdor Marvela zaczął rehabilitację, czym pochwalił się w mediach społecznościowych. Zdradził też, że ma złamane ponad 30 kości. 

Chris Evans komentuje wypadek Jeremy'ego Renner

Kiedy informacja o wypadku z udziałem odtwórcy Hawkeye'a w produkcjach Marvel Studios obiegła świat, jego fani byli w szoku. Widzowie bali się o los aktora, ale koniec końców Renner wyszedł z sytuacji obronną, ręką, chociaż najnowsze doniesienia sugerują, że może bardzo długo dochodzić do siebie.

Redakcja poleca

Na Instagramie aktora pojawił się nowy post, który informował fanów o postępach w rekonwalescencji. Chris Evans - gwiazdor znany z roli Kapitana Ameryki, postanowił odnieść się do rehabilitacji Rennera.

Ale twardy sk***ysyn. Czy ktoś w ogóle sprawdzał w jakim stanie jest ten ratrak? Przesyłam dużo miłości.

Evans zamieścił na swoim Twitterze post Rennera, który okrasił zabawnym komentarzem.

Redakcja poleca

Jeremy Renner: wypadek aktora

Renner doznał tępego urazu klatki piersiowej i obrażeń ortopedycznych podczas pracy na pługu śnieżnym. Pomagał jednemu z członków swojej rodziny, który utknął w samochodzie znajdującym się w zaspie. Według szeryfa hrabstwa Washoe po tym, jak Renner wyciągnął samochód ze śniegu i wyszedł z pługa śnieżnego, pojazd do odśnieżania zaczął się toczyć. Wjechał w aktora, poważnie go przy tym raniąc. Renner został przewieziony do szpitala na oddział intensywnej terapii. Po przejściu dwóch operacji wyszedł z placówki.

RadioZET.pl/Instagram