Obserwuj w Google News

Gwiazda Marvela w „krytycznym, ale stabilnym stanie“ po wypadku na pługu śnieżnym

2 min. czytania
02.01.2023 08:32

Jeremy Renner, najlepiej znany jako Hawkeye z filmów Marvel Cinematic Universe, miał wypadek na pługu śnieżnym. Aktor jest w „krytycznym, ale stabilnym stanie“.

Hawkeye - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Disney+

Jeremy Renner w „krytycznym, ale stabilnym stanie“ po wypadku na pługu śnieżnym. Amerykański aktor trafił do szpitala w niedzielę wieczorem. Mężczyzna, najlepiej znany z roli Clinta „Hawkeye’a“ Burtona w filmach Marvela, miał wypadek na pługu śnieżnym, spowodowany złym działaniem maszyny i niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Do zdarenia doszło na ranczu Rennera w okolicach Mount Rose Highway w Reno w amerykańskim stanie Nevada.

Redakcja poleca

Jeremy Renner w szpitalu

Jak podają dziennikarze The Hollywood Reporter, aktor od razu trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami na całym ciele. Wedle relacji do wypadku doszło w niedzielę rano. Rodzina od razu poinformowała odpowiednie służby. Jak podaje rzeczniczka biura szeryfa Washoe County, Kristin Vietti, mężczyzna został przetransportowany helikopterem do pobliskiego szpitala. Biuro szeryfa bada przyczyny zdarzenia, ale jak podano w informacji, Renner był jedynym poszkodowanym w wypadku, więc przypuszcza się, że zawiniła technologia i pogoda.

W akcji ratowniczej wzięli udział przedstawiciele straży pożarnej z Truckee Meadows Fire Protection District oraz REMSA Health. Stan zdrowia mężczyzny określany jest jako „krytyczny, ale stabilny”. Wedle rzecznika prasowego rodziny Rennerów, Jeremym zajmują się najlepsi lekarze. Aktora wspierają członkowie familii, którzy towarzyszą mu podczas pobytu w szpitalu. 

– Możemy potwierdzić, że Jeremy jest w krytycznym, ale stabilnym stanie, po tym, jak miał wypadek na pługu śnieżnym, związanym z załamaniem pogody – możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu.

Czytaj także:  "Harry Potter": nowe filmy z nową obsadą? Kto zastąpi kultowe gwiazdy?

RadioZET.pl/The Hollywood Reporter

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów