Obserwuj w Google News

Piotr Adamczyk wspiera WOŚP. Wystawił na aukcję przedmiot z autografem gwiazdy Marvela [WIDEO]

2 min. czytania
27.01.2022 13:04
Zareaguj Reakcja

Piotr Adamczyk dołączył do WOŚP 2022. Polski aktor wystawił na aukcję koszulkę z autografem gwiazdora Marvela z serialu "Hawkeye". Zwycięzca licytacji może też zjeść kolację z aktorem i dowiedzieć się szczegółów powstawania produkcji Disney+.

Piotr Adamczyk
fot. Rex Features/East News

Wielkimi krokami zbliża się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W akcję postanowił włączyć się Piotr Adamczyk, który wystawił na licytację przedmiot, o który zawalczą prawdziwi fani Marvela - koszulkę z autografem jednego z gwiazdorów "Avengers".

WOŚP 2022: Piotr Adamczyk wystawił koszulkę z autografem gwiazdy Marvela

Adamczyk do niedawna był kojarzony głównie z polskimi komediami romantycznymi. W listopadzie 2021 roku na platformie Disney+ zadebiutował jednak serial Marvela pod tytułem "Hawkeye", w którym aktor wcielił się w jednego z głównych antagonistów - członka Tracksuit Mafia imieniem Tomas.

Redakcja poleca

Dzięki roli w produkcji Marvela fani MCU spojrzeli na Adamczyka inaczej. Aktor wykorzystał ten fakt w szczytnym celu. Na Instagramie artysty pojawiło się nagranie, w którym Adamczyk ogłasza, że w ramach WOŚP 2022 wystawia na aukcję koszulkę z serialu "Hawkeye" z autografem Jeremy'ego Rennera - odtwórcy tytułowego członka Avengers. Przedmiot można licytować TUTAJ.

To jednak nie koniec, bo oprócz koszulki z autografem Rennera zwycięzca ma szansę spotkać się z Adamczykiem na kolacji w jego restauracji "Stary Dom" na warszawskim Mokotowie i zapytać o szczegóły z planu zdjęciowego serialu "Hawkeye". Aktor zapowiedział, że zdradzi informacje, których nie przekazał do tej pory żadnemu dziennikarzowi. Aukcja kończy się 31 stycznia 2022 roku o godzinie 16:20. W chwili pisania tego artykułu wartość koszulki wynosiła 7 100 złotych.

Redakcja poleca

"Hawkeye": czy powstanie drugi sezon serialu Marvela?

Na razie nie wiadomo, czy szefowie Marvel Studios mają zamiar kontynuować produkcję, czy służyła ona rozbudowaniu postaci Clinta Bartona i wprowadzeniu Kate Bishop do kinowego świata MCU. Młoda łuczniczka na pewno powróci w jednym z nachodzących tytułów. Niewykluczone, że w drugim sezonie serialu "Hawkeye", który tym razem skupi się wyłącznie na jej perypetiach. Gdyby tak się stało, istnieje duża szansa na powrót Adamczyka w roli Tomasa. Tym bardziej że jego postać nawiązała swego rodzaju relację z Kate.

W serialu "Hawkeye" wystąpili Jeremy Renner, Hailee Steinfeld, Tony Dalton, Zahn McClarnon, Florence Pugh,  Brian d'Arcy James i Piotr Adamczyk. Platforma Disney+, na której można oglądać wszystkie sześć odcinków produkcji, nadal nie jest dostępna w Polsce.

RadioZET.pl/Twitter

Najlepsze filmy superbohaterskie. 10 tytułów, które trzeba znać [Galeria]