Obserwuj w Google News

"Doctor Strange 2": John Krasinski w obsadzie filmu Marvela? W kogo wcieli się gwiazdor?

3 min. czytania
17.01.2022 14:32
Zareaguj Reakcja

John Krasinski dołączył do obsady filmu Marvela "Doctor Strange in the Multiverse of Madness"? Według najnowszych plotek aktor ma zagrać klasycznego herosa.

John Krasinski
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Niepotwierdzone informacje na temat filmu "Doctor Strange in the Multiverse of Madness" sugerują, że w produkcji pojawi się wiele występów gościnnych. Wśród nich znajdzie się rola Johna Krasinskiego, który ma się wcielić w jednego z najpopularniejszych superbohaterów Marvela.

"Doctor Strange in the Multiverse of Madness": John Krasinski wystąpi w filmie Marvela?

Krasinski zasłynął rolami między innymi w sitcomie "The Office" i horrorze "Ciche miejsce". Od jakiegoś czasu plotkuje się, że aktor dołączy w końcu do filmowego uniwersum Marvela. Wiele lat temu starał się o rolę Kapitana Ameryki, ale fani komiksów mają dla niego zupełnie inną kultową postać, którą ich zdaniem zagra świetnie.

Redakcja poleca

Mowa o Mr. Fantasticu/Reedzie Richardsie - członku grupy Fantastic Four, której debiut w MCU został potwierdzony kilka lat temu. Wciąż nie potwierdzono jednak, kto wcieli się w członków Pierwszej Rodziny Marvela. Fani od dawna nalegają, by Reeda i Sue Storm/Invisible Woman zagrali Krasinski i jego żona Emily Blunt. Jak podaje The Illuminerdi, część fanowskiego marzenia spełni się w filmie "Doctor Strange in the Multiverse of Madness".

Seriale "WandaVison" i w szczególności "Loki" wprowadziły do MCU wątek multiwersum, który został pociągnięty w filmie "Spider-Man: No Way Home", gdzie wystąpił Doctor Strange grany przez Benedicta Cumberbatcha. W pewnym sensie produkcja o pajęczym herosie może stanowić prolog do filmu "Doctor Strange in the Multiverse of Madness". Multiwersum odgrywało w niej ważną rolę, a na ekranie obok Toma Hollanda w roli Spider-Manów wystąpili Tobey Maguire i Andrew Garfield - odtwórcy Pajączka z poprzednich filmowych serii. Gwiazdorzy zagrali alternatywne wersje superbohatera pochodzące z innych wymiarów.

Według przewidywań fanów w produkcji "Doctor Strange in the Multiverse of Madness" będziemy mieć do czynienia z podobną sytuacją, ale na wiele większą skalę i oprócz bohaterów z MCU, w filmie pojawią się postacie z innych wymiarów, między innymi z filmowej serii X-Men, seriali Marvela spoza Disney+, a także zupełnie nowi reprezentanci alternatywnych światów.

Według The Illuminerdi Krasinski wcieli się w jeden z wariantów Reeda Richardsa. Podobno aktor ma już za sobą zdjęcia do scen z udziałem Mr. Fantastica. Zdaniem wielu miłośników komiksów w filmie "Doctor Strange in the Multiverse of Madness" zadebiutuje grupa Illuminati - ekipa najgenialniejszych herosów z komiksowego uniwersum, w skład której wchodzili Iron Man, Black Panther, Mr. Fantastic, Namor, Charles Xavier, Black Bolt i Doctor Strange. Z czasem powstała też złowieszcza wersja drużyny składająca się z takich złoczyńców, jak Black Ant, Enchantress, The Hood, Mad Thinker, Thunderball oraz Titania. Trudno powiedzieć jednak, jaki charakter mogą ewentualnie mieć rzekomi członkowie Illuminati w kinowym uniwersum.

Redakcja poleca

"Doctor Strange in the Multiverse of Madness" - kiedy premiera?

Czy John Krasinski rzeczywiście pojawi się w filmie "Doctor Strange in the Multiverse of Madness"? Przekonamy się za jakiś czas. Produkcja w reżyserii Sama Raimiego ma trafić do kin za niespełna pół roku, bo już 6 maja 2022. W sequelu filmu z 2017 roku wystąpili na pewno Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Benedict Wong, Rachel McAdams, Chiwetel Ejiofor oraz Xochitl Gomez, która wcieli się w Amerikę Chavez.

RadioZET.pl/The Illuminerdi

Najlepsze seriale superbohaterskie. 11 tytułów, które koniecznie powinniście obejrzeć