Obserwuj w Google News

"Doctor Strange in the Multiverse of Madness": zobacz pierwszy zwiastun nowego filmu Marvela [WIDEO]

2 min. czytania
23.12.2021 12:21
Zareaguj Reakcja

"Doctor Strange in the Multiverse of Madness" - nadchodzący film Marvela doczekał się pierwszej zapowiedzi. Jak prezentują się nowe przygody Doktora Strange'a?

Doctor Strange in the Multiverse of Madness - Benedict Cumber Batch, Rachel McAdams, Xochitl Gomez
fot. Marvel Studios/materiały prasowe

Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź długo wyczekiwanego filmu "Doctor Strange in the Multiverse of Madness" - najnowszej produkcji Marvel Studios. Co czeka Doktora Strange'a w jego drugiej solowej przygodzie?

"Doctor Strange in the Multiverse of Madness": zwiastun filmu Marvela

Chociaż od premiery filmu "Doktor Strange" minęło już 5 lat, Benedict Cumberbatch powracał do roli maga Marvela w innych produkcjach MCU. Fani postaci czekali jednak na jego kolejne solowe przygody. Oczekiwanie zwiększyło się po zakończeniu niepisanego wstępu do nadchodzącej produkcji - serialu "WandaVision" oraz po premierze filmu "Spider-Man: No Way Home".

Redakcja poleca

Szefowie Marvela postanowili podzielić się ze światem pierwszym zwiastunem "Doctor Strange in the Multiverse of Madness", który pełni również rolę drugiej sceny po napisach w najnowszej odsłonie przygód Spider-Mana. Co zapowiada trailer?

Oglądaj

Zapowiedź obala początkowe teorie fanów dotyczące fabuły. Wydarzenia z "WandaVision" mogłyby sugerować, że Strange zmierzy się ze Scarlet Witch. Okazuje się jednak, że mag będzie potrzebował pomocy Wandy, by naprawić szkody, które wyrządził w multiwersum. Oprócz Wonga i Scarlet Witch powrócą inne znane postacie - Christine Palmer oraz Mordo, który przeszedł metamorfozę. Zadebiutuje też nowa superbohaterka - America Chavez, która powinna być dobrze znana fanom komiksów Marvela. Pojawi się też inna komiksowa postać - Shuma-Gorath, potwór z innego wymiaru. Zobaczymy też alternatywną wersję Doktora Strange'a, niewykluczone, że to samo wcielenie, które pojawiło się już w animacji "What If...?".

Redakcja poleca

"Doctor Strange in the Multiverse of Madness": kiedy premiera?

Na razie zwiastun nie zdradza zbyt wiele szczegółów fabularnych produkcji MCU. Reżyserem "Doctor Strange in the Multiverse of Madness" jest Sam Raimi. W rolach głównych oprócz Cumberbatcha i Elizbeth Olsen wystąpią Benedict Wong, Rachel McAdams, Chiwetel Ejiofor oraz Xochitl Gomez. Produkcja Marvela trafi do kin 6 maja 2022 roku.

RadioZET.pl/Marvel Studios/YouTube

Najlepsze seriale superbohaterskie. 11 tytułów, które koniecznie powinniście obejrzeć