Obserwuj w Google News

"Stranger Things" doczeka się animowanej kontynuacji. Kiedy premiera?

2 min. czytania
27.12.2022 12:25
Zareaguj Reakcja

"Stranger Things" niebawem poszerzy się o nowy serial. Netflix zapowiedział, że spin-off będzie animacją o tytule "Stranger Things Tokyo".

Stranger Things - kadr z serialu Netflix
fot. Everett Collection/East News

Fani "Stranger Things" nie tylko czekają na finałowy 5. sezon hitu Netflix, ale również informację o zapowiedzianych jakiś czas temu spin-offach serialu. Okazuje się, że pierwsza produkcja poszerzająca świat stworzony przez braci Duffer będzie animowana.

"Stranger Things Tokyo": Netflix zapowiada animowany spin-off serialu

"Stranger Things" to amerykański serial telewizyjny science fiction, który został stworzony przez braci Duffer dla platformy Netflix. Serial opowiada historię grupy młodych przyjaciół, którzy walczą z nadnaturalnymi siłami, które opanowują małe miasteczko w stanie Indiana w latach 80. XX wieku. Serial zdobył ogromną popularność i doczekał się 4 sezonów.

Redakcja poleca

Jak podaje What’s on Netflix, szefowie platformy w końcu podjęli decyzję w sprawie spin-offu, o którym plotkowano od kilku lat. Serial ma być animacją zatytułowaną  "Stranger Things Tokyo". Według dostępnych informacji będzie to pierwsza z kilku zaplanowanych produkcji, która ma tworzyć świat zaprezentowany w oryginalnym serialu Netflix. Prawdopodobnie będzie składał się z 6 odcinków trwających godzinę.

Przedstawiono również zarys fabularny "Stranger Things Tokyo".

Kochający gry wideo bracia bliźniacy mieszkający na obrzeżach Tokio z lat 80. zetkną się z Drugą Stroną, co zakończy się wielką przygodą.

Na razie nie wiadomo, kiedy spin-off "Stranger Things" trafi na Netflix. Zdradzono jednak, że prace nad animacją trwają od roku 2021. Widzowie muszą się więc uzbroić w cierpliwość.

Redakcja poleca

"Stranger Things" sezon 5: kiedy premiera na Netflix?

Fani czekają również na zakończenie "Stranger Things", czyli 5. sezon serialu. W produkcji występują Millie Bobby Brown, Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Natalia Dyer, Joe Keery, Charlie Heaton, Sadie Sink, Maya Hawke, Priah Ferguson, Cara Buono i Brett Gelman. Na ostatni sezon serialu, będziemy musieli poczekać co najmniej kilkanaście miesięcy. Na razie nie zdradzono daty jego premiery.     

RadioZET.pl/What’s on Netflix