Obserwuj w Google News

Kiedy Telewizja Polska wyświetli ostatni odcinek "Przysięgi"? Finał już niedługo

1 min. czytania
09.02.2023 15:57
Zareaguj Reakcja

"Przysięga" to jeden z najsłynniejszych tureckich tytułów w Polsce. Serial jest emitowany na antenie Telewizji Polskiej i cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Już niedługo fani obejrzą finał telenoweli. Na kiedy zaplanowano emisję?

Przysięga
fot. Materiały prasowe TVP

"Przysięga" niedługo doczeka się finału. Jak podaje portal telemagazyn.pl, widzowie mogą się spodziewać, że Telewizja Polska już niedługo zakończy emisję uwielbianego przez widzów serialu. W Turcji postanowiono nie kontynuować produkcji.

Zobacz także: Olga Jankowska odchodzi z "Barw szczęścia". Rozstała się z TVP po 15 latach

"Przysięga": kiedy Telewizja Polska wyświetli ostatni odcinek tureckiego serialu?

"Przysięga" pierwszy raz została wyemitowana na antenie TVP1 w 2019 roku. Od tego czasu ten tytuł wyrósł na jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych tureckich seriali. Już niedługo doczeka się jednak finału, ponieważ w Turcji podjęto decyzję o zakończeniu serialu.

Redakcja poleca

Jak podaje portal telemagazyn.pl, ostatni epizod powinien zostać wyemitowany w połowie marca, jednak konkretna data nie jest jeszcze znana. Nie jest też pewne, jaki tytuł zastąpi "Przysięgę" i czy będzie to turecki serial. Jak informowaliśmy wcześniej, Mateusz Matyszkowicz prezes TVP, ma w planach jest promowanie głównie polskich seriali. Na szczegóły trzeba jeszcze poczekać.

"Przysięga": kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "Przysięga" można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 16.05 w TVP1.

Zobacz także: Kit Harington i Rose Leslie będą mieć drugie dziecko: "Jestem przerażony"

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP