Obserwuj w Google News

"M jak miłość": Marcin dowie się, kto skrzywdził Basię. Widzowie będą w szoku

2 min. czytania
07.02.2023 12:50
Zareaguj Reakcja

W nowych odcinkach "M jak miłość" wątki będą się toczyć wokół skrzywdzonej Basi (Gabriela Raczyńska). Do akcji wkroczy Marcin (Mikołaj Roznerski), który pozna tożsamość jej napastnika. Widzowie będą zaskoczeni.

M jak miłość
fot. Tomasz Paczkowski/TVP/East News

"M jak miłość": Marcin dowie się, kto skrzywdził Basię. Najnowsze epizody popularnego serialu TVP będą bardzo emocjonalne. Marcin wpadnie na trop mężczyzny, który zaatakował Basię. Ostatecznie odkryje jego tożsamość.

Zobacz także: "M jak miłość": Paweł trafi do więzienia? Smutny los ulubionego bohatera widzów

"M jak miłość": Marcin dowie się, kto skrzywdził Basię. Widzowie będą w szoku

"M jak miłość" nieraz wprawiło widzów w osłupienie. W serialu bohaterowie doświadczają nie tylko miłych chwil, ale i też tych gorszych. Los nie oszczędzi młodej Basi Zduńskiej, która zostanie napadnięta. Żądny zemsty Paweł poprosi Marcina o pomoc. Ten trafi na trop napastnika. Na jaw wyjdzie, że był to syn wpływowego biznesmena. 

Redakcja poleca

Jak podaje portal superseriale.se.pl, przełom nastąpi w 1712. odcinku "M jak miłość". Marcin dowie się, że to Filip, syn Krzysztofa Sowińskiego, zranił Basię. Podrzuci ten trop policji, ale sprawa będzie bardziej skomplikowana, bo wpływowy ojciec będzie chronił swoje dziecko. Czy Basia odzyska spokój, a jej oprawca trafi za kratki? Dowiemy się już niedługo.

"M jak miłość", odcinek 1712: kiedy i gdzie oglądać?

1712. odcinek "M jak miłość" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 27 lutego 2023 roku o godzinie 20.55 w TVP2.

Zobacz także: TVP zapowiada nowy serial "Polowanie na ćmy". Wiadomo, o czym opowie

RadioZET.pl/superseriale.se.pl

Magda M
8 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News