Obserwuj w Google News

Kit Harington i Rose Leslie będą mieć drugie dziecko: "Jestem przerażony"

2 min. czytania
06.02.2023 14:43
Zareaguj Reakcja

Kit Harington i Rose Leslie są znani przede wszystkim z serialu "Gra o tron". Para niedługo powita na świecie drugie dziecko. Aktor zdradził, że jest przerażony nadchodzącymi zmianami.

Kit Harington i Rose Leslie
fot. zz/John Nacion/Star Max/IPX/Associated Press/East News

Kit Harington i Rose Leslie będą mieć drugie dziecko. Aktor był gościem w programie Jimmy'ego Fallona i to właśnie tam podzielił się radosną nowiną. Postanowił jednak szczerze opowiedzieć o swoich uczuciach wobec nadchodzących zmian.

Zobacz także: Grozi nam apokalipsa jak w "The Last of Us"? Grzyby zombie istnieją naprawdę

Kit Harington i Rose Leslie będą mieć drugie dziecko: "Jestem przerażony"

Kit Harington był gościem Jimmy'ego Fallona. Jak podaje portal gwiazdy.wp.pl, gdy gospodarz programu zapytał go o dwuletniego synka, ten bez wahania odpowiedział, że maluch niedługo doczeka się rodzeństwa.

Redakcja poleca

Młody przeżyje największy szok swojego życia, gdy dowie się, że wkrótce dostanie brata lub siostrę - wyznał.

Aktor znany z "Gry o tron" przyznał, że starają się z żoną przygotować syna na pojawienie się nowego członka rodziny, jednak chłopiec niewiele jeszcze rozumie. Co ciekawe, Harington dodał szczerze, że był przerażony, gdy dowiedział się o kolejnej ciąży.

- Wiesz, przy pierwszym wędrujesz w chmurach i tańczysz wśród pól i stokrotek przez dziewięć miesięcy. Przy kolejnym zdajesz już sobie sprawę z odpowiedzialności i obowiązków, które na tobie spoczywają - wyjaśnił.

Kit Harington i Rose Leslie: historia ich związku

Kit Harington i Rose Leslie poznali się na planie serialu "Gra o tron", gdzie grali parę. Para wzięła ślub w 2018 roku w Szkocji. W lutym 2021 roku urodził się ich syn.

Zobacz także: Koniec z Netfliksem na wakacjach. Nowe pomysły platformy oburzają

RadioZET.pl/gwiazy.wp.pl

Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News