Obserwuj w Google News

Kolejna wojna w "M jak miłość". Scenarzyści wzięli się za kolejną parę

1 min. czytania
16.01.2023 09:57

Scenarzyści "M jak miłość" planują rozdzielić kolejną parę? Tym razem wiele będzie się działo w życiu Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa). Zamieszanie wprowadzi Ewa (Anna Kerth). 

Małgorzata Pieńkowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

"M jak miłość": kolejna wojna w serialu. Tym razem Ewa Kalinowska zrobi wszystko, by rozbić małżeństwo Marysi i Artura. W najnowszych epizodach panie będą toczyły wojnę o względy Artura, ale też wpływy w przychodni.

Zobacz także: Doda w jury „The Voice of Poland”? Joanna Kurska już jej nie powstrzyma

"M jak miłość": kolejna wojna w serialu. Scenarzyści wzięli się za kolejną parę

W "M jak miłość" pojawiła się nowa postać, którą widzowie raczej nie polubią. Ewa, nowa wspólniczka w przychodni, będzie torturować Marysię. Kobieta będzie jej wytykać wiek oraz podważać jej kompetencje. Jak podaje portal superseriale.se.pl, Ewa będzie chciała zaprosić Artura na spotkanie po pracy. Ten jednak odrzuci jej zaloty, co tylko zdenerwuje intrygantkę. 

Redakcja poleca

Zdenerwowana Ewa będzie chciała upokorzyć Marysię, wytykając jej wiek. Wręcz jej krem na zmarszczki, tłumacząc, że popełniła błąd w sklepie, gdy szukała czegoś dla siebie. Co jeszcze się wydarzy w nowych epizodach? Dowiemy się już niedługo.

"M jak miłość": kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "M jak miłość' jest emitowany dwa razy w tygodniu. W każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także: Trauma uczestnika "Sanatorium miłości": "Troszkę zacząłem nadużywać alkoholu"

RadioZET.pl/superseriale.se.pl

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +